Від усвідомлення себе до ефективної командної взаємодії!!!

2017-09-20

/Files/images/01 Сте.jpg

Під таким гаслом 20 вересня 2017 р. в СЗШ №158 м. Києва відбулось засідання шкільного парламенту.

На зібранні були підведені підсумки роботи учнівського самоврядування в 2016-2018 н.р. на чолі з Нагорною Катериною, ученицею 10-Б класу.

Перш ніж чогось досягти, потрібно спочатку про це помріяти… Тож учні на засіданні будували плани на 2017-2018 н.р. І в цьому найактивнішими були Степанюк Олександр (9-А кл.) і Трепет Анна (10-Б кл.). Вони запропонували свій авторський план розвитку учнівського самоврядування в СЗШ №158 м. Києва.

Трепет Анна презентувала розвиток школи яскраво, шляхетно і по-жіночому, з шармом)))

А у багажі Степанюка Олександра виявилось теж багато планів на майбутнє: підвищити рейтинг школи в районі., проведення турнірів з футболу, міні-футболу, волейболу та інших видів спорту. Влаштовувати концерти та дискотеки на свята. Озеленити школу, подвір’я та класи. Давати змогу учням висловлювати бажання щодо зміни у школі! Олександр пообіцяв підтримати кожного, хто захоче зробити щось для рідної школи. Він запевнив, що шкільне життя стане ще цікавішим та приємнішим, адже «Ми любимо нашу 158-му! Правда?». Я згуртую навколо себе сильну команду і буду працювати на благо школи. Це буде єдина команда нашої школи.».

Пропозиції учнів переросли у вибори нового Президента школи, що завершилися голосуванням учнів 5-11 класів та вчителів школи. Після підрахунків голосів оголосили нового президента СЗШ №158 м. Києва. Ним став учень 9-А класу Степанюк Олександр.

Шкільне життя виграє всіма кольорами веселки доти, поки вмієш дивуватися… Бажаємо Олександру дивувати школу і всіх його мешканців новими заходами, ідеями та перемогами. Ніколи не бійтеся починати нову справу - самі оновитеся!!! Складіть свою історію шкільного життя, в якій буде обов‘язково багато ЩАСТЯ! Ми в Вас віримо)))

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc