Справжня краса живе в СЕРЦІ, відбивається в ОЧАХ і проявляється у ВЧИНКАХ!

2017-06-19

/Files/images/01 Таб 14.jpg

Почніть день з споглядання краси! Як це зробили діти з табору «Smile» СЗШ №158 м. Києва.

19 червня 2017 року на літній сцені парку відпочинку «Перемога» відбувся конкурс «Дніпровська паняночка - 2017» серед вихованців пришкільних оздоровчих таборів Дніпровського району м.Києва, в якому брала участь і вихованиця табору «Smile» СЗШ №158 м. Києва Нехайбо Вікторія. Підтримати учасниць зібралося багато глядачів. Для дітей, які відпочивають у таборі, перед початком конкурсу були проведені цікаві майстер-класи: виготовлення корон з паперу, розмальовування хною на тілі, виготовлення тваринок із повітряних кульок.

Паняночки розповідали про себе, танцювали, демонстрували бренд дитячого одягу та ін. Нехайбо Вікторія здобула перемогу в номінації «Зворушливість і грація - 2017», маленьку паняночку нагороджувала заслужена артистка України Тетяна Піскарьова. Усі конкурсантки отримали подарунки, квіти, дипломи та задоволення!!! Який чудовий цей світ! Він дихає красою, він демонструє диво, він є - Життя !!!

Також приємно було бачити на сцені ще одну ученицю нашої школи - маленьку модель Гуніну Єву, яка демонструвала шкільну форму.

Живіть красиво! Умійте бачити прекрасне в усьому!!! І життя з вами буде справедливим)))

Більше фото дивіться на сторінці школу у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc