День розпочався з сонечка! А далі ... справа за нами!

2017-06-09

9 червня 2017 року вихованці пришкільного оздоровчого табору «Smile» СЗШ №158 м. Києва відвідали Київський Палац дітей та юнацтва з метою перегляду інтерактивної дитячої вистави творчого центру "АРТ-МІКС" відділу соціальних ініціатив і партнерства "На канікули в Простоквашино". На глядачів чекали знайомі герої, пригодницькі захопливі забави, креативна сюжетна лінія та непередбачуваний фінал.

Цього ж дня діти відвідали майстер-клас з ліплення. Школярі робили яскраві квіткові композиції з пластиліну. А може, це був спекотний пластиліновий острів з розкішними пальмами та зеленими кактусами? З радістю допомогла втілити найсміливіші дитячі задуми в життя Тетяна Миколаївна. Ліплення є невід'ємною частиною розумового і творчого розвитку дитини. Робота з пластичними матеріалами також сприяє розвитку дрібної моторики рук дитини і як наслідок, його мисленню і розвитку мовних центрів. Дітям найпростіше ліпити фігурки з пластиліну, бо він не засихає і в будь-який момент предмет дитина може перетворити в інший.