Позитив свого відпочинку створюємо своїм настроєм!

2017-06-02

/Files/images/01 Таб 4.jpg

Важливий здоровий відпочинок :) Тому 02.06.2017 року у пришкільному таборі «Smile» СЗШ №158 м. Києва зранку відбувалися спортивно-розважальні заходи, які проводила вчитель фізкультури Вакуленко Крістіна Юріївна.

Активний відпочинок – це те, в чому не можна собі відмовляти! Дівчатка не відмовили собі в танцювальному майстер-класі, який провела керівник танцювального гуртка Еттліх Тетяна Володимирівна: за короткий проміжок часу дівчатка встигли вивчити танцювальну композицію «Літо, привіт)))».

Щоб в голові народжувались красиві ідеї, потрібно красиво відпочивати. Тож діти навчилися виготовляти красиві квіти з гофрованого паперу під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Заярної Олени Вікторівни.

Відпочинок – це не спокій, а враження!!! Тому цього ж дня усі дітки відвідали і гурток ліплення з пластиліну, який провела вчитель із СЮТ Тетяна Миколаївна.

Тон дня задаємо ми самі! Тому і отримуємо задоволення :)

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc