Любов, мир, творчість, розвиток ... А яке майбутнє хочете Ви для своєї дитини?

2017-05-31

/Files/images/01 Тв 1.jpg

Наш навколишній світ, як білий аркуш. На ньому малюють наші душі... А ось і пензлик ... Візьміться!

31 травня 2017 року р. у літньому пришкільному оздоровчому таборі "Smile" відбувся День Творчості. Вранці діти зібралися на ранковий флешмоб «Танцюймо разом! Змінюйте своєю творчістю РЕАЛЬНІСТЬ!».

Вчитель образотворчого мистецтва Заярна Олена Вікторівна разом з вихователями загонів провела для дітей конкурс малюнків на асфальті «Моя країна – Україна». Діти творили і не думали, добре у них це виходить чи ні, - так вони розвивали свою душу.

Напередодні Дня захисту дітей для дітей у кожному загоні було проведено акцію «Долоньки щастя та любові». Адже у моменти творчості на нас діє тільки один закон - закон любові.

Свобода дитини виражається у творчості. Ми відповідаємо за все, що приносимо в цей світ! Віддача буде рівноцінною.

Творчість!!! Творчість!!! І ще раз Творчість!!! Завжди і у всьому!!! ТВОРІТЬ СЕРДЕЧНО)))

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc