Табір «SMILE» в школі відкрито!!!

2017-05-30

/Files/images/01 Таб 1.jpg

Як відомо, дитячий табір - це місце й одночасно вид популярного відпочинку для дітей. Тут дитина може стати дорослішою, відчути себе самостійною.

А яким же є пришкільний табір? Пришкільний табір – одне з місць, де можна змістовно провести час, побувати на різноманітних екскурсіях, взяти участь у цікавих конкурсах: інтелектуальних, спортивних, гумористичних, мистецьких, музичних, а також дати змогу працюючим батькам вирішити проблему влаштування дітей молодшого шкільного віку та догляду за ними протягом дня.

30 травня 2017 р. в нашій школі відбулося святкове відкриття пришкільного табору «SMILE». З нагоди урочистого відкриття дітей та батьків привітали голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онуфрійчук, начальник управління освіти Дніпровського району Наталія Іваніна та заступник начальника – Тодосова Галина Іванівна.

Святкового настрою додали щирі та натхненні виступи талановитих дітей, посмішки всіх присутніх та позитивні емоції ведучих.

Літо налаштовує кожну людину на щастя, здоров‘я, веселощі та творчість.

Яскравого і незабутнього відпочинку в таборі «SMILE»!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc