Свято надій, сподівань та спогадів для учнів 4-Б класу

2017-05-25

/Files/images/01 Проща 3.jpg

25 травня 2017 року в СЗШ №158 учні 4-Б класу вітали гостей на своєму святі «Прощавай, початкова школо!». Для учнів – це свято надій, сподівань і спогадів. Учні переходять на нову сходинку у житті.

Перша вчителька четверокласників Дюдіна Олена Володимирівна разом зі своїми вихованцями вражали глядачів танцями «Ча-ча-ча», «Джайв». Найчуттєвішим був момент, коли учні разом зі своїми батьками кружляли у родинному вальсі.

Четвертокласники виконували реп, співали пісні.

Олена Володимирівна щиро подякувала батькам за виховання своїх дітей. Побажала добре вчитись, цікаво жити. Вручила акт передачі учнів 4-Б класу класному керівникові 5-Б класу, з яким учні помандрують стежиною знань у 5 клас.

Слова побажання дітям, класному керівникові висловили батьки учнів, директор школи Гондюл І.Л. та заступник директора з навчально-виховної роботи Діденко В.Є.

Школярі загадали свої бажання і випустили їх високо в небо разом з повітряними кульками!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc