Запали зірку - 2017

2017-05-19

/Files/images/01 Зірка.jpg

Існує всім відомий принцип Пітера, що формулюється так: незадоволеність життям виліковна тільки творчістю! Тому ТВОРЧІСТЬ потрібно планувати. В СЗШ №158 м. Києва впродовж року проводиться дуже багато загальношкільних творчих заходів.

Зокрема, 19 травня 2017 року в СЗШ №158 відбувся конкурс «Запали зірку – 2017», в якому брали участь талановиті учні та креатині батьки. Учасники співали пісні, танцювали, декламували вірші, притчі напам’ять, грали на музичних інструментах. Визначали переможців уважне журі у складі: Президент школи Нагорна Катерина, випускниця Літошко Влада, режисер театру «Джерело» Олександр Вікторович та секретар школи Любименко Ліля.

На святі був присутній почесний гість - депутат Київської міської ради Криворучко Тарас Григорович, який прийшов підтримати учасників, а також вручив учням дипломи та грошові винагороди за участь та перемогу в конкурсі малюнків «Весняний настрій».

Переможцями конкурсу «Запали зірку - 2017» стали:

- Трепет Анна – учениця 9-Б класу, яка розповідала притчу В.Симоненка «Весілля Опанаса Крокви»;

- танцювальний колектив «Браво» (керівник Еттліх Т.В.);

- Стеценко Вікторія – учениця 3-А класу із запальним танцем;

- Строчик Віра – учениця 3-А класу, її матуся та сестричка Тетянка декламували поезію напам’ять “Не поспішай»;

- Воробйова Олександра – учениця 5-А класу з піснею «Джаз».

Учні-переможці були нагороджені кубками, також усі учні отримали медаль «За активну участь» та дипломи.

Важко було визначати переможців, адже усі учасники були бездоганними.

Дякуємо усім за активну участь:

Степанюк Олександр – учень 8-А класу розповідав гумореску, Рукасов Влад – учень 3-А класу декламував гумореску напам’ять П.Глазового «Маленький дачник”, Зубок Дарина – учениця 4-Б класу подарувала глядачам прекрасний танок, Лебединська Валерія - учениця 1-Г класу разом зі своєю матусею виконала пісню «Вчителька», Тимачева Олександра – учениця 3-А класу розповіла вірш напам’ять О.Олеся «Хвиля», Пантюхова Домініка – учениця 6-А класу та Дрожжин Михайло – учень 10-А класу виконали пісню під супровід гітари «Вона носила квіти у волоссі», Швіндт Катерина – учениця 6-А класу та Ткаліч Сада – учениця 5-А класу заспівали пісню про Україну, Комарова Поліна - учениця 4-А класу виконала пісню «Моє ім‘я – Україна», Самольотов Леонід – учень 4-А захопив своєю грою на гітарі, Бочарова Карина – учениця 2-В класу розкрила свої танцювальні здібності, мама учня 5-Б класу – Крук Руслана Володимирівна подарувала всьому залу прекрасну поезію, учень 4-Б класу Нижник Богдан розповів гуморески.

В серці кожного учасника та організатора конкурсу «Запали зірку – 2017» горів ВНУТРІШНІЙ ВОГОНЬ ЩАСТЯ, що змінив не тільки їх, а і оточуючих всіх людей. Відкривайте щодня свої маленькі дверцята і не давайте згаснути вогню, що за ними палає!

Більше фото дивіться на сторінці школи у фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc