Участь учнів 6-8 класів у хакатоні від Unit Factory

2017-05-13

/Files/images/01 Хакатон 2.jpg

Цікавий досвід здобули учні школи №158 на чолі з вчителем інформатики Одинець Тамарою Ігорівною, взявши участь 13 і 14 травня 2017 р. у хакатоні від Unit Factory.

Захід організувала неприбуткова громадська спілка «Освіторія», «метою якої є розвиток та реформування освіти в Україні.

UNIT Factory (Ukrainian National IT Factory) — єдиний в Україні безкоштовний навчальний заклад для студентів 18-30 років, що працює за стандартами інноваційної французької Школи 42. Основною метою UNIT Factory є навчання програмуванню найбільш обдарованих молодих людей, незалежно від їх попередньої кваліфікації. Глобальна ціль освітнього проекту -створити в Україні потужний кластер ІТ-спеціалістів.

13-14 травня 2017 UNIT Factory відкрив свої двері для проведення дводенного хакатону для учнів 6-8 класів та їх вчителів інформатики. Захід проходив за адресою: вулиця Сім'ї Хохлових, 8, м. Київ.

Хакатон - це захід, на якому збираються люди для спільного одночасного програмування. На початку хакатону учасники поставили перед собою конкретне завдання і за короткий час його вирішували. Програма заходу тривала з 10:00 до 16:00 та включала ознайомлення з ІТ-трендами та групове вирішення кейсів.

Учні побачили інститут Unit Factory з середини, дізналися як організовано навчання в інституті, відвідали Новопечерську школу, в якій вже розпочато роботу над проектами під керівництвом студентів інституту Unit Factory.

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc