Перегляд вистави в Молодому театрі «Сватання на Гончарівці» учнями 9-Б класу (кл.кер. Гревнєва С.В.).

2017-04-13

/Files/images/01 Гонч 1.jpg

13 квітня 2017 року учні 9-Б класу (кл.кер. С.В. Гревнєва) відвідали Київський академічний Молодий театр та переглянули виставу «Сватання на Гончарівці».

Одну з найулюбленіших українських комедій на сцені Молодого театру зіграно понад чотириста разів! Та й не дивно, адже кожне нове покоління із незмінним захопленням спостерігає за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку, як спритний вояка Скорик видає себе за чародія і прямо на наших очах “загіпнотизовує” незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія.

Вистава для відпочинку. Для душі. Для світлої ностальгії... У ній є перчинка гротеску, солодкість вокалу і танців, було точно не нудно))) Вся вистава супроводжувалася крилатими фразами та фразеологізмами, багато цікавого та нового можна було почерпнути для своєї мови :)

Вистава залишила дуже приємні враження в учнів, вони сміялися майже безперестанку. Враження лише позитивні))) Супер!