Участь учнів 9-Б класу (кл. керівник С.В. Гревнєва) у Дні відкритих дверей у Навчально-науковому інституті №3 Національної академії внутрішніх справ

2017-03-16

/Files/images/01 МВС 1.jpg

16 березня 2017 року учні 9-Б класу (кл. керівник С.В. Гревнєва) взяли участь у Дні відкритих дверей у Навчально-науковому інституті №3 Національної академії внутрішніх справ.

Перед учасниками заходу виступило керівництво закладу, ознайомило присутніх з інформацією щодо Правил прийому на навчання до Академії. Директор інституту Дмитро Андреєв розповів про багатогранність діяльності Національної академії, потужний юридичний потенціал науково-педагогічного складу. Звертаючись до школярів, Дмитро Володимирович зазначив: «Поліцейський – професія, яка забезпечує виконання Закону та дотримання правопорядку, яка вимагає не тільки відмінної фізичної підготовки, а й знань в юриспруденції. А такі якісні знання можна отримати у провідному виші МВС – Національній академії внутрішніх справ».

Впродовж заходу відбувся перегляд відеофільму про Національну академію внутрішніх справ «Академії-95», та концертної програми від творчого колективу інституту.

Всі присутні мали можливість здійснити оглядову екскурсію по навчальному закладу: ознайомитися з діяльністю юридичної клініки «De Jure», відвідати кімнату психоемоційного розвантаження, навчального полігону кафедри організації охорони громадського порядку, загальної бібліотеки, гуртожитків факультетів, спортивно-оздоровчого комплексу (де відбулися показові заняття з рукопашного бою), тиру (де можна було постріляти).

Вже по закінченню заходу школярі жваво обговорювали між собою, що їм найбільше сподобалось.

Від екскурсії залишилися лише позитивні емоції.

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc