Українська врода прикрашає все…

2017-02-16

/Files/images/01 Украї 1.jpg

Українська врода перед нами

У всій своїй красі цвіте.

І райдужними кольорами

Фарбує, прикрашає все!

16 лютого 2017 року у нашій школі відбувся ІІ етап конкурсу «Міс Україночка – 2017» для учнів 1-2 класів. На сцену вийшло 11 розумних, вмілих, гарних та артистичних конкурсанток, які змагалися за титул «Міс Україночка – 2017». На учасниць чекали досить складні завдання: знайомство, продемонструвати вокальні, артистичні, кулінарні та художні здібності.

Вражаючим був конкурс «Дефіле», в якому дівчатка постали в національних костюмах різних країн світу. Викликали захоплення також вболівальники конкурсанток. Як же палко вони підтримували своїх однокласниць!

Всі учасниці конкурсу були неперевершені! А переможницею стала учениця 1-Б класу Михайлова Влада, а глядацькі симпатії дістались Разумовій Ксенії.

Інші дівчатка теж отримали грамоти та подарунки:

Кравченко Вікторія – «Міс Талановитість»;

Сукайло Мілана – «Міс Грація»;

Нехайбо Вікторія – «Міс Фотогенічність»;

Корбут Софія – «Міс Креативність»;

Васильєва Анастасія – «Міс Скромність»;

Лук’янчікова Дарина – “Міс Загадковість»;

Сладковська Вікторія – «Міс Чарівність»;

Ковальська Наталія – «Міс Ніжність»;

Звощик Софія – «Міс Вишуканість».

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc