З любов‘ю до України …

2017-02-14

/Files/images/01 Укра 1.jpg

14 лютого 2017 року в школі пройшов конкурс «Міс Україночка - 2017». Учасницями конкурсу були дівчатка 3-4 класів. Всі учасниці надзвичайно гарні, кмітливі, талановиті, розумні та гідні були стати переможицями конкурсу «Міс Україночка».

Претендентки на почесне звання мали нагоду проявити себе в цікавих конкурсах: «Знайомство», «Країна талантів», «Дефіле», «Фотосесія».

Захоплюючим був вихід учасниць на «Дефіле», в якому вони представили національний костюм одного з народів світу – Бразилії, Шотландії, США, Іспанії, Китаю, Мексики та ін.

У залі була доброзичлива атмосфера, кожен хвилювався за свою фаворитку. Вигуки: «Ми за тебе», «Ти – найкраща!» дуже підносили загальний настрій конкурсу. Підтримали талановитих чудових діточок творчий колектив вчителів «Lady Style» з запальним танцем.

І хоча всі учасниці конкурсу були неперевершені, титул «Міс Україночка - 2017» отримала учениця 4-А класу Комарова Поліна. Інші дівчатка були нагороджені грамотами та прикрасами для волосся. Отже, знайомтеся з нашими учасницями:

Тимачева Олександра – «Міс Глядацьких симпатій»;

Шовкун Валерія – «Міс Загадковість»;

Руденко Анна – «Міс Талановитість»;

Сібова Дар’я – «Міс Грація»;

Новосельцева Анна – «Міс Вишуканість»;

Філімонова Вероніка – «Міс розумниця»;

Гречко Маргарита – «Міс Скромність»;

Аврамчук Вікторія – «Міс Чарівність»;

Карпенко Ліза – «Міс Креативність».

Краса, любов і Україна – нероздільні!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc