Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Новини
- МОТИВАЦІЯ – ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ В ПЕДКОЛЕКТИВІ ШКОЛИ
МОТИВАЦІЯ – ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ В ПЕДКОЛЕКТИВІ ШКОЛИ
2016-12-26
26 грудня 2016 року в СЗШ №158 м. Києва відбулося засідання педради «Високоефективна комунікація класного керівника – шлях до створення середовища залучення дитини в процес пізнання».
Гостем засідання стала пані Олена Тараріна - сертифікований навчальний арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східно-української асоціації арт—терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних карт, ігор, практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук, яка провела майстер-клас на тему: «Мотивація: провокація життєтворчості». Пані Олена переконала всіх присутніх, що найголовніший двигун людського щастя – це віра в своє «зможу». Розповіла про види освіти, зауважила, які фактори убивають людську мотивацію, назвала перешкоди в мотивації. Педагоги дізналися про 5 прихованих рифів мотивації. «Кожна людина повинна проявляти щедрість, це і є причина людського багатства», - головний меседж майстер-класу. І, чим більше вчитель буде віддавати учням свою любов, тим в більшій кількості ця любов буде повертатися до педагога. Також Олена Тараріна подарувала аудіокнигу «Заздрість» педагогічному колективу нашої школи та порадила кожному вчителю зранку кружляти в «Ранковому танго з креативністю».
На засіданні педради обговорювалися ще й такі питання:
1. Навчально-виховне середовище на основі спільних цінностей.
2. Взаємодія сім’ї та класного керівника.
3. Роль педагогічного спілкування у житті учнів.
4. Головні ознаки педагогічного спілкування.
5. Результати анкетування “Класний керівник – учень” у 5-11 класах.
Педагогічний колектив СЗШ №158 м. Києва прийняв рішення: «Не чинити опір змінам, що приходять у шкільне життя. Не хвилюватися, що інколи життя перевертається догори дном. Адже ми не знаємо точно, що життя, до якого ми звикли, краще, ніж те, яка може настати».
Кiлькiсть переглядiв: 139