Участь учнів 4-А кл. (кл.кер. Шевчук О.С.) у міському конкурсі «Найкраща ялинка міста»

2016-12-23

/Files/images/01 Ял міськ 3.jpg

Учні 4-А класу (класний керівник Шевчук О.С.) взяли участь у міському конкурсі «Найкраща ялинка міста», що організувала команда відкритих людей «#GUSTOMISTO» за підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та її голови Сергія Мартинчука.

Конкурс полягає в тому, що у кожен загальноосвітній навчальний заклад чарівні ельфи доставили частинку дерев’яної ялинки. Учні 4-А класу прикрасили ялинку власними руками (хендмейд техніка). Після чого половинки ялинок об’єднують в Маріїнському парку.

Мета конкурсу - об’єднати всі школи Києва за таким приємним і творчим завданням. Навіть у тяжкі часи для країни дітям необхідно відчувати магію новорічного дива.

23 грудня 2016 р. учні 4-А класу та батьки доставили прикрашену ялинку в святкове містечко «Європейська резиденція Санта Клауса».

Нагородою для учнів нашої школи стали безкоштовні сертифікати на відвідування Європейської резиденції Санта Клауса.

Щира вдячність колективу 4-А класу від всієї громади учнівської, батьківської та педагогічної спільноти!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc