Новорічне свято учнів 6-А класу у Kidss Will (кл.керівник Гетьман О.В.)

2016-12-21

/Files/images/01 Кід 1.jpg

Найочікуваніше свято для всіх дітей, це - Новий Рік! 21 грудня 2016 р. для дітей 6-А класу розпочалися справжнісінькі новорічні дива у KidsWill.

KidsWill - це місто, в якому діти засвоюють професії, влаштовуються на роботу, отримують зарплату, відкривають рахунок у банку, обирають мера. Учні 6-А класу спробували себе в ролі поліцейських, затримавши десяток правопорушників; листонош - доставивши до адресатів листи та працівників комунальної служби. Особливо незвично було спостерігати, як діти із задоволенням працювали на фермі, доглядаючи за тваринами, з цікавістю знайомилися з процесом виробництва соків та йогуртів. Ну, і звичайно, кожен спробував себе в ролі пекаря та кондитера, скуштувавши власноруч приготовлені шоколадні ласощі та свіжо спечену піцу.

А справжнім подарунком для дітей став перегляд яскравої музичної вистави про новорічні дива!

СВЯТО наближається…

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc