Участь директора школи у форумі «Виважена освіта»

2016-12-21

/Files/images/01 Фор 1.jpg

21 грудня 2016 р. директор школи Гондюл Ірина Леонідівна взяла участь у форумі «Виважена освіта», що організовувала пані Олена Тараріна. Коштовностями для керівника навчального закладу стали:

- Порада від спікера Вікторії Єсауленко: «Ніколи не хлопати дверима при виході з комунікації з людьми».

- Середній рівень оцінки здоров‘я директора – 6,7 з 10. Є над чим працювати! (навчила визначати спікер Олександра Рогозіна)

- Думка спікера Наталії Дорошенко: «Ми приходимо в життя для того, щоб змінюватися самим, а не змінювати когось».

- Пропозиція переглянути фільми «Прихована краса» і «Прекрасне зелене» від тренерів Вікторії Єсауленко та Наталії Дорошенко.

- Вправа на визначення «Чи знаходиться Ірина Леонідівна я в стресовому стані?» від Наталії Дорошенко.

- Відеоролик, що прибирає недоліки.

- Меседж «Одяг – це спосіб нашої розмови з світом, коли ми мовчимо» від Олени Штогріної.

- Переконання «Відсутність зовнішньої енергії вчителя робить невидимим зміст сказаного ним» від Олени Тараріної.

Таким чином, на сьогодні директор школи створила для себе образ нового Вчителя, який потрібний учням нашої школи. Ірина Леонідівна має чіткі кроки на найближчий час щодо роботи над собою, розставила акценти та пріоритети в роботі педколектива на новий 2017 рік.