Доброго дня! Я рада Вас бачити!

2016-11-24

/Files/images/01 Ройз 1.jpg

Саме такими словами 24 листопада 2016 р. віталися один з одним вчителі нашої школи на зустрічі з психологом Світланою Ройз. Педагогів радо запросили на цей захід адміністрація та педагогічний колектив СШ №246 м. Києва на чолі з директором Чуприною Ольгою Іванівною.

Всі учасники зустрічі завдяки досвіду пані Світлани Ройз збагатилися новими педагогічними техніками.

Бачу, чую, відчуваю, розумію… Саме з цих слів пропонує починати уроки пані Світлана. «Вчитель – це людина, яка вмикає потенціал учнів», - переконана психолог.

А виконання вправи «Усміхнена доля» запрограмувала всіх присутніх на успіх.

Щиро дякуємо Світлані Ройз за можливість отримати корисні і цікаві інструменти, які можна впроваджувати прямо завтра на своїх уроках.

Спасибо тем, кто нас любовью воскрешает.

Кто тянет за макушку — не скисать!

Спасибо тем, кто нас не искушает.

Спасибо тем, кто хочет ближе стать.

Спасибо тем, кто верит неизменно,

кто верит даже больше нас самих.

Спасибо тем, кто смотрит вдохновенно и тем,

кто сам, как песня или стих.

Спасибо тем, кто как Благие Вести

по миру рассыпаются росой.

Спасибо тем, кто к радости и чести

стал в нашей жизни «белой полосой» …

Светлана Ройз

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc