• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Наші любі вчителі 158 ШКОЛИ, Ви - найкращі на землі!

Наші любі вчителі 158 ШКОЛИ, Ви - найкращі на землі!

2016-09-30

/Files/images/02 Вч.jpg

В цей осінній святковий день, 30 вересня 2016 р., учні школи провели для вчителів вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи. І як заведено, спочатку було оголошено тему і мету уроку.

/Files/images/16.JPG

Тема уроку звучала так: „Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі”.

Мета уроку: у доступній формі донести до свідомості учителя те, що він - Учитель з великої букви. Продовжувати розвивати слух і терпіння. Формувати загально навчальні навички. Розвивати уміння правильного відпочинку. Засвоїти правила безпеки життєдіяльності при виконанні колективної усмішки та творчих справ. Виховувати почуття любові та безмежної поваги вчителів до себе./Files/images/14.JPG

На святковому уроці були присутні учні 1-11 класів, вчителі, батьки та гості.

Школярі присвятили теплі слова подяки усім педагогам, подарували листівки, виготовлені своїми руками, танцювальний колектив «Браво» подарували танці «Україна» та «Квіти», учениці 9-Б класу виконали пісню «Небо», 5-Б класу – пісню «Шкільний реп», на урок зі святковою поштою завітав сам Пєчкін, одинадцятикласники повеселили усіх присутніх суенкою-усмішкою.

Батьки 1-А класу (вч. Скетецька Л.В.) подарували всьому педагогічному колективу святковий торт з зображенням емблеми школи.

Також на святі був присутній депутат Київської міської ради Криворучко Т.Г., який привітав педагогічний колектив СЗШ №158 з Днем Учителя.

Окремі слова подяки лунали для жінки, яка 33 роки очолювала 158 школу, Літошко Любові Григорівні.

В свою чергу, на святковому концерті досить активними були і вчителі: класні керівники 2-В класу Марціна Яна Миколаївна та 1-В класу Біліченко Руслана Володимирівна заспівали пісню, творчий колектив учителів підготували два танцювальні сюрпризи.

Активні учасники були нагороджені грамотами та подяками директором школи Гондюл Іриною Леонідівною.

Виступи всіх учасників переконали в тому, що справжньою темою вітального уроку була наступна: «Наші любі вчителі 158 ШКОЛИ, Ви - найкращі на землі!».

Усі присутні отримали море позитивних емоцій!!!

Більше фото та відео дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc

Кiлькiсть переглядiв: 154