СМАК, ВІДОМИЙ З ДИТИНСТВА

2016-09-22

/Files/images/01 Кока 1.jpg

Кожному з нас добре відомий червоно-білий логотип компанії «Кока-Кола». За статистикою, його легко впізнають 94% населення земної кулі. Всі ми хоч раз в житті пробували напої, які випускаються під торговою маркою Кока-Кола, і найпоширеніші із них ми дуже легко розпізнаємо на смак.

Однак мало кому з нас відомі дивовижні факти, пов'язані з Кока-Колою. Наприклад, те, що основний напій виробляється за старовинним рецептом, який зберігається в найсуворішій таємниціі не змінювався з моменту його патентування наприкінці ХІХ століття. Або ж те, що в деяких країнах Кока-Колу споживають як ліки від застуди або нервових розладів.

Про це, а також про багато інших цікавих та дивовижних речей, що стосуються одного з найпопулярніших в світі напоїв, дізналися учні 6-А класу (кл.керівник Гетьман О.В.) 22 вересня 2016 р. на місці його виробництва.

Процес виробництва - це ще не все. Під час екскурсія учні також познайомилися із невеликим музеєм, що його присвячено всесвітньо відомому бренду. І, звичайно, кожен екскурсант заводу Кока-Кола був присутній на дегустації продукції, після чого отримав унікальні сувеніри, подарунки та позитивні емоції!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc