• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Зустріч за «батьківською кавою» «ЯК ЗРОБИТИ НАШУ ШКОЛУ МІСЦЕМ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ?»

Зустріч за «батьківською кавою» «ЯК ЗРОБИТИ НАШУ ШКОЛУ МІСЦЕМ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ?»

2016-09-13

/Files/images/01 Кава 1.jpg

13 вересня 2016 р. у СЗШ №158 м. Києва відбулись загальношкільні батьківські збори, і цьогоріч ця зустріч відбувалася за "Батьківською кавою".

Батьки у тандемі з адміністрацією та учнями обговорювали тему: «ЯК ЗРОБИТИ НАШУ ШКОЛУ МІСЦЕМ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ?».

Головним капіталом будь-якої школи, і 158 зокрема, є довіра батьків. Для її побудови в школі апріорі пропагуються чотири речі, які цінують та шукають батьки для своїх дітей – це цінності, інновації, лідерство та середовище для зростання. На думку педколективу, за цієї умови батьки будуть довіряти школі та співпрацювати.

Щодо створення комфортного середовища для дітей директор школи Гондюл Ірина Леонідівна розповіла про хід ремонтних робіт у 2016 календарному році та про плани на 2017 календарний рік.

На зібранні обговорювались НОУ-ХАУ шкільного життя в 2016-2017 н.р., серед яких зміна девізу школи. Як корабель назвеш, так він і попливе. Форма впливає на сутність! Діючий девіз школи «Вчіться вчитися по-новому!» вже попрацював на славу. Тому що творчий педколектив школи давно використовує інноваційні новітні технології навчання. Без них ніяк))) Сьогодні акценти в освіті зовсім інші. Всі хочуть бачити дітей, в першу чергу, щасливими. Тому батьки підтримали пропозицію адміністрації школи щодо нового девізу: «Кращий спосіб зробити дітей успішними - це зробити їх щасливими.». А, як відомо, наші думки, слова і вчинки сьогодні – це поставщики нашого майбутнього завтра!

На заході була присутня представник ЦДЮТ Єрмак С.В., яка розповіла про роботу свого позашкільного закладу.

Заключними словами директора школи були: «Щоранку, прокидаючись, кожен з нас робить вибір відповідно своєї поведінки і стосунків з оточуючими нас людьми. І коли школа не обирає ПІКЛУВАННЯ, УВАГУ ТА ЛЮБОВ, то це обов‘язково обирають інші. Жодна можливість на землі не губиться! Тому, коли ми не вибираємо щось хороше, в наше життя приходить те, що залишилось, те, що ніхто не обрав: сварки, звинувачення, розчарування, образи. Адже шкільне життя повинно обов‘язково бути наповнене подіями. І ми самі своїми думками, словами та вчинками запрошуємо в своє життя одні ситуації і зачиняємо двері перед іншими. Відмовляючись від невеликого зусилля в бік хорошого, ми обрікаємо своє життя на апатію і безсилля. Ніхто не може обрати за нас самих! Тож давайте будемо дорожити стосунками і обирати добро в нашій школі, робити кроки, проявляти відповідальність і волю, обирати гарний настрій. Адже це все, як красивий одяг. Тож одягайтесь в щастя, воно завжди в моді!

Я все роблю для того, щоб 158 школа обов‘язково була “місцем щасливих людей”. І сподіваюсь в цьому на вашу підтримку)))».

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc

Кiлькiсть переглядiв: 90