Вчитель, який змінить школу…

2016-06-14

/Files/images/01 Конгрес 1.jpg

Випадковостей не буває і, безсумнівно, в цьому житті кожен знаходить те, до чого пристрасно прагне.

/Files/images/01 Конгрес освіти 3.jpg

14 червня 2016 р. директор нашої школи Гондюл Ірина Леонідівна з колегою взяли участь у І Конгресі коучів освіти України «Професійно-особистісний розвиток педагогічного персоналу», мета якого консолідувати спільні зусилля щодо формування вчителя нової формації України і вибудувати бачення Концепції професійно-особистісного розвитку педагогічного персоналу з коучинговим підходом.

Під час заходу учасники-директори відкрили для себе безліч важливих прекрасних речей. По-новому зрозуміли те, що вже знали. Але відчували, що це лише маленька частина того, що з ними станеться в майбутньому. Відчули потенціал можливих змін в освіті. Глибоко зрозуміли, що можливості всіх людей (дітей, батьків, вчителів) є рівними і їх стримують лише обмеження, з якими працює коучинг. Результат Конгресу - впевненість директорів в тому, що вони зможуть стати змінами в освіті, зможуть допомагати всім учасникам навчально-виховного процесу вирішувати їх завдання і проблеми.

Спасибі Наталії Чуприні, Всеволоду Зеленіну, Аллі Задніпровській, Вірі Чудаковій та Олені Тараріній за гідне навчання, за підтримку, професіоналізм і щире бажання здійснити зміни в освіті України засобами коучингу!

Висловлюємо своє захоплення виступом Олени Тараріної за мотиваційний підйом, енергію та натхнення і бажання змінювати себе та оточуючих!!!

Кiлькiсть переглядiв: 116