East or West, home is best

2016-06-02

/Files/images/01 Мовн табір 1.jpg

Дуже цікаво і змістовно пройшов четвертий день (02.06.2016р.) роботи мовного табору «SMILE» на базі СЗШ №158 м. Києва (модератор Алієва Оксана Віталіївна).

Запропонована дітям тема "Помешкання мрії" справила на них неабияке враження, так як кожна дитина отримала шанс для самовираження. На початку заняття дітям були презентовані різноманітні англійські прислів'я про дім і помешкання, а також цікаві фотографії і зображення. Під час жвавої дискусії діти обрали два найулюбленіші прислів'я: "East or West, home is best" (В гостях добре, а вдома ліпше) і "My home is my castle" (Мій дім - моя фортеця) і розділилися на команди. Кожна команда створила колаж і презентувала своє креативне рішення. Усі учні мали змогу активізувати і розширити свій словниковий запас з цієї теми. Крім того діти прослухали аудіозапис про помешкання мрії англійського учня і виконали до нього завдання.

/Files/images/01 Мовн табір 2.jpg

Дружня атмосфера і цікаві дискусії надихнули дітей на міні брейк, під час якого вивчення англійської мови продовжилось у формі гри на шкільному подвір'ї.

/Files/images/01 Мовн табір 3.jpg

Більше фото дивіться на сторінці школи у фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc