«Чудова сімка» СЗШ №158 м. Києва стала переможцями районного фестивалю нагородження «Крила натхнення-2016»

2016-05-25

/Files/images/01 Крила натхн 1.jpg

25 травня 2016 р. в НВК №141 «ОРТ» відбувся районний фестиваль нагородження «Крила натхнення-2016».

На заході були присутні голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Онофрійчук Петро Васильович, Заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Загородня Алла Вікторівна, начальник управління освіти Дніпровського району Іваніна Наталія Василівна, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова та інші почесні гості.

Розпочала це вражаюче дійство заслужена артистка України Тетяна Піскарьова піснею «Люблю». Ведучими фестивалю нагородження були директор НВК №141 «ОРТ» Юрій Кіньков та Катерина Фоя.

У концертній програмі вечора взяли участь дитячі творчі колективи Дніпровського району.

/Files/images/01 Крила натхн 2.jpg

Знайомтесь з «чудовою сімкою» СЗШ №158 м. Києва - переможцями фестивалю:

- директор школи Гондюл І.Л. – номінація «Фаворити успіху»;

- заступник директора з виховної роботи Долотова І.Є. – номінація «Авторитет та лідерство»;

- керівник танцювального колективу «Браво» Еттліх Тетяна Володимирівна» - номінації «Таланти Дніпровського» (титул «Дебют року»), «Хореографічне мистецтво. Естрадний танець. Молодша вікова категорія»;

- учениця 11-А класу Літошко Влада - номінація «Таланти Дніпровського» (титул «Талант року»);

/Files/images/01 Крила натхн 3.jpg

- учень 11-Б класу Голенко Віталій - «Таланти Дніпровського» (титул «Талант року»);

- учень 11-Б класу Сімахін Володимир - «Таланти Дніпровського» (титул «Талант року»);

- педагог-організатор Харченко Яна Вікторівна – номінація «Таланти Дніпровського» (титул «КВН-щики року»).

Пишаємося Вами)))

З кожним роком кількість номінацій зростає, кількість переможців помітно збільшується. Це є знаком того, що освітяни Дніпровського району - активні, креативні, ініціативні, амбітні. Так тримати, Дніпровський районе Києва!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи в Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?pnref=lhc