Екскурсія учнів 2-А класу (вч. Черненко Т.Я.) до пожежно-рятувальної частини

2016-04-29

/Files/images/01 Поже 1.JPG

18 квітня 2016 р. до пожежно-рятувальної частини Дніпровського району завітали учні 2-А класу нашої школи.

Рятувальники провели для малечі екскурсію по частині. Розповіли для чого потрібне те чи інше пожежно-рятувальне обладнання і спорядження та як функціонують пожежні автомобілі. Окрім того, всі бажаючі мали змогу приміряти на себе бойовий одяг вогнеборців та зробити фото на згадку, аби закарбувати в своїй пам’яті позитивні емоції від зустрічі з рятувальниками.

/Files/images/01 Поже 2.jpg

Діти на мить відчули себе вогнеборцями, готовими мчати на пожежу.

Учні відвідали музей пожежної частини, де співробітники ознайомили дітлахів з історією розвитку пожежної охорони, розповіли, як треба діяти у надзвичайних ситуаціях та як працюють пожежники в різних країнах світу.

/Files/images/01 Поже 3.jpg

Дітлахи задавали багато питань працівникам пожежної частини, зробили чимало фотографій на згадку, а дехто вже подумки уявив себе майбутнім героєм-рятівником.

У наступній частині екскурсії діти на власні очі побачили виїзд бойового екіпажу на імітовану пожежу.

/Files/images/01 Поже 4.jpg

Тож захопленню не було меж!

Закінчилася цікава та пізнавальна екскурсія ліквідацією умовного полум’я, що викликало шквал емоцій та захоплення.

/Files/images/01 Поже 5.JPG

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?ref=br_rs