Гірчить Чорнобиль крізь роки…

2016-04-26

/Files/images/01 Ч 5.jpg

26 квітня 2016 року – тридцяті роковини Чорнобильської катастрофи. Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.

/Files/images/01 Ч 6.jpg

З метою виховання небайдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, до загальнонародного болю як особистого, почуття любові до людини, землі, держави в нашій школі були проведені заходи з нагоди відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи:

/Files/images/01 Ч 7.jpg

- перегляд відео у вестибюлі школи «Ми пам’ятаємо…»;

- інформаційні хвилинки в 1-11 класах до 30-річчя Чорнобильської катастрофи;

/Files/images/01 Ч 8.jpg

- виховні години в 1-11 класах «Нам не забути синів землі, що відвели атомний вогонь», «Поріс Чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс…», «Зона лиха в серцях і пам’яті народній» та ін..;

- виставка малюнків «Гірчить Чорнобиль крізь роки…»;

- виставка літератури «Віч-на-віч з Чорнобилем»;

- виставка-роздум «Дзвони Чорнобиля».