• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Виховна година в 6-А і 6-Б класах на тему: «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс» (до 30-ої річниці аварії на ЧАЕС)

Виховна година в 6-А і 6-Б класах на тему: «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс» (до 30-ої річниці аварії на ЧАЕС)

2016-04-26

/Files/images/01 Ч 1.JPG

26 квітня... В ніч забуття

Йде страшне створіння — атомне дитя.

Суть його безкровна і зіниць нема,

І уста безкровні, і душа німа.

/Files/images/01 Ч 2.JPG

З метою навчати дітей уболівати за минуле своєї держави, сприяти формуванню особистості, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя — як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави у 6-А та 6-Б класах (кл.кер. Коваленко О.П., Хоменко В.С.) 26 квітня 2016р. було проведено виховну годину до 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс».

/Files/images/01 Ч 3.JPG

Учні 6 класів інсценували вірш про Чорнобиль, розповіли про роботу в чорнобильській зоні своїх рідних. Відважних пожежників, ліквідаторів аварії діти вшанували хвилиною мовчання. Під час заходу були розглянуті питання про причини та насдідки катастрофи, евакуацію населення з зараженої території, перглянуто відео про вибух на ЧАЕС та наслідки аварії.

/Files/images/01 Ч 4.JPG

Захід був насичений глибокопроникаючим прочитанням поезії про Чорнобиль та героїв-пожежників. Учні ділилися власними враженнями та фактами про чорнобильську трагедію, глибоко усвідомлюючи наслідки цієї трагедії.

Також класними керівниками та учнями 6-А та 6-Б класів було організовано виставку робіт до річниці аварії на ЧаАЕС.

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

Ти відомий сьогодні кожному —

Не ім’ям своїм, а бідою.

Тою вулицею порожньою

Понад Прип’ятською водою...

Мій Чорнобиль! Зелений пагорбе!

У якому ти жив сторіччі?

Запеклись перестиглі ягоди,

Наче кров на твоєму обличчі.

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?ref=br_rs

Кiлькiсть переглядiв: 144