Екскурсія учнів 5-А класу (кл.кер. Гетьман О.В.) в театр юного глядача на Липках

2016-03-29

/Files/images/01 Том 2.jpg

Цей тиждень для учнів 5-А класу (кл.керівник Гетьман О.В.) був наповнений цікавими подіями,знайомствами,відкриттями.

29.03.2016 року учні познайомилися з творчістю Марка Твена, переглянувши в театрі юного глядача на Липках виставу «Пригоди Тома Сойєра».

/Files/images/01 Том.jpg

Весела, музична та романтична вистава про цікаві пригоди Тома Сойєра та Геккльберрі Фінна. Світ захоплюючих і небезпечних пригод та вигадок маленького американця близький п‘ятикласникам сьогодні, тому що усі діти родом із однієї країни - країни дитинства.

Особлива подяка Світлані Володимирівні Бєлусі за допомогу в організації перегляду вистави.

Учні відкрили для себе ще одне пам’ятне місце неподалік від ТЮГ. На перетині вулиць Пилипа Орлика та Липської в урядовій частині Києві, в 2011 році встановлено пам'ятник українському гетьману Правобережної України Пилипу Орлику, автору конституції 1710 року.