• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тиждень філологічного об‘єднання в школі

Тиждень філологічного об‘єднання в школі

2016-02-25

/Files/images/01 Мов 1.jpg

З 22 п 25 лютого 2016 р. в школі тривав тиждень філологічного об’єднання.

Метою проведення тижня філологічного об’єднання було створення українського мовленнєвого середовища, що дозволить учням реалізувати знання, отримані на уроках української мови, зарубіжної літератури в активному мовленнєвому спілкуванні; популяризація українського слова; розширення творчих можливостей учнів та виявлення обдарованих дітей.

/Files/images/01 Мов 3.jpg

Тиждень проводився за планом, який передбачав програму різноманітних заходів, залучаючи учнів усіх класів.

/Files/images/01 Мов 2.jpg

Протягом тижня щоранку учнів та учителів, батьків школи зустрічали відеоматеріали, які поповнювалися новинами про культуру мовлення. Відкрили тиждень переглядом відео у вестибюлі школи «Рідна мова чиста, як роса». Також протягом тижня діяла діюча виставка «Хроніка тижня», в якій інформували учнів та гостей школи про найвідоміші події в світі, Україні, які стосуються рідної мови та української літератури та світової літератури.

/Files/images/01 Мов 5.jpg

Школярам школи було запропоновано взяти участь у рубриці «Запропонуй гасло, що мотивує говорити українською».

Вчителі провели ряд відкритих заходів: ділова гра для учнів-бізнесменів 8 класів «Звертання. Вставні слова. Розділові знаки при звертання та вставних словах», яку провели вчителі української мови та літератури Коваленко О.П. та Долотова І.Є.; українознавча гра для учнів 6 класів «Щоб відкрилась тобі таїна мови – закохайся в неї» (Коваленко О.П.); мовознавчий конкурс на кращого знавця української мови серед учнів 5 класів (Ляшко Н.М. та Мисовська О.Ю.); урок-подорож «До мрії» за О.Гріном «Пурпурові вітрила» для 7 класів провела Хустова О.В.; учні 6-9 класів змагалися у конкурсі «Слідство ведуть мовознавці» (вчитель Коваленко О.П.).

Уже стала традиційною акція для учнів 5-11 класів «Обміняй суржик на цукерку», під час якої діти формували навички культури спілкування.

24 лютого серед учнів 1-4 класів пройшов фестиваль вишиванок та вишивок.

25 лютого учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі читців поезії Лесі Українки. Конкурсанти виразно і усвідомлено читали вірші поетеси, продемонстрували красу поетичного слова, власний творчий підхід, красиву дикцію, любов і повагу до поезії.

Урочисте закриття тижня відбулося 26 лютого, де були нагороджені та відзначені подяками 23 найактивніших й найталановитіших учнів.

Мова - це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.

Олесь Гончар

Кiлькiсть переглядiв: 98