Благодійний ярмарок «Купуй українське: підтримуй шкільного виробника!»

2016-02-19

/Files/images/01 Ярм 6.jpg

19 лютого 2016 р. у нашій школі вперше відбувся благодійний ярмарок «Купуй українське: підтримуй шкільного виробника!».Свою продукцію представляли учні та батьки 1-4 класів. Зранку в школі панувала незвична, святкова атмосфера. До ярмарку готувалися не лише діти, а й їхні батьки. Покупцям пропонувалися різні кондитерські вироби, фрукти, вироби з дерева, паперу, листівки, канзаши та ін.. По коридору линули апетитні запахи. Невдовзі місце торгівлі заповнилося продавцями і покупцями. Скрізь було чутно: «Скільки коштує печиво? Скільки коштує браслет?» Торгівля йшла активно, покупці були задоволені.

/Files/images/01 Ярм 1.jpg

Головна мета ярмарку – не лише продати чи скоштувати смаколики. Головне – внести початковий вклад для благоустрою хореографічного класу.

/Files/images/01 Ярм 2.jpg

Участь у таких заходах згуртовує класний колектив, дає можливість виявити талановитих кухарів, пекарів, різних майстрів. До таких заходів готуються і батьки, і діти. Пропоную шкільні ярмарки проводити частіше. Щоб захід був ще цікавішим, можна продавцям одягтися у віночки й вишиванки. Під час торгівлі також виступив танцювальний колектив «Браво» (керівник Еттліх Т.В.).

/Files/images/01 Ярм 3.jpg

Ця допомога сягнула 4910,5 грн, зокрема:

1-А клас (кл.кер. Половко С.М.) – 1275 грн.

1-Б клас (кл.кер. Ляшенко А.Д.) – 605 грн.

/Files/images/01 Ярм 4.jpg

1-В клас (кл.кер. Марціна Я.М.) – 405 грн.

2-А клас (кл.кер. Черненко Т.Я.) – 1026 грн.

2-Б клас (кл. кер. Донєва Л.М.) – 305 грн.

3-А клас (кл.кер. Шевчук О.С.) – 352 грн.

/Files/images/01 Ярм 5.jpg

3-В клас (кл.кер. Руденко О.А.) – 487 грн. 50 коп.

4-А клас (кл.кер. Скетецька Л.В.) – 159 грн.

4-Б клас (кл.кер. Мінахіна С.В.) – 296 грн.

/Files/images/01 Ярм 9.jpg

Благодійність - це внесок душі))) Дякуємо всім небайдужим, які долучилися до благодійної ярмарки, щоб підтримати танцювальний колектив школи «Браво» в обладнанні хореографічного класу. Адже для того, щоб людство відбулося, необхідна благодійність!

/Files/images/01 Ярм 8.jpg

/Files/images/01 Ярм 7.jpg