Мотивуючий день в 6-Б класі

2016-02-15

/Files/images/01 Мотив день 6-Б.jpg

15 лютого 2016 року в 6-Б класі пройшов мотивуючий день за окремим розкладом з незвичайними уроками:

1 - 2 уроки – Тренінг «Комунікація та згуртованість колективу».

3 - 4 уроки – Перегляд мотивуючого фільму «Великан».

5 урок – Виготовлення поробки своїми руками «Веселий монстрик».

6 урок – Діалог «Ніколи не здаватися».

Організувала і провела цей день психолог школи Олейнікова Наталія Василівна.

На 7 уроці відбулося підведення підсумків мотивуючого дня, на якому були присутні класний керівник 6-Б класу Хоменко В.С., директор школи Гондюл І.Л., заступники директора з навчальної-виховної роботи Діденко В.Є. та Долотова І.Є.

Метою такого заходу спонукання шестикласників до виконання тієї або іншої дії, вчинку, що визначає активність, зацікавленість школярів та спрямованість на досягнення запланованого результату. Діти залишилися задоволеними, і головне – кожен зробив для себе повчальний висновок.

Прокидаючись вранці, запитай себе: «Що я повинен зробити?» Увечері, перш ніж заснути: «Що я зробив?». © Піфагор