8 лютого у школах Києва відновлять навчання

2016-02-06

/Files/images/Картинка Герб Києва 2.jpg

Навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста усіх типів та форм власності буде відновлено з понеділка 8 лютого. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Таке рішення київська міська влада ухвалила у зв’язку зі зниженням рівня захворюваності на грип та ГРВІ порівняно з аналогічним періодом попереднього тижня, у тому числі серед дітей віком до 17 років.

Водночас, за словами Старостенко, у навчальних закладах будуть посилені заходи з раннього виявлення дітей і співробітників із ознаками захворювання грипу та ГРВІ та відсторонення їх від навчального процесу.

«З метою подальшого зниження рівня захворюваності ми також звернулися до голів усіх районних адміністрацій із проханням забезпечити медичний супровід навчально-виховного процесу в усіх без виключення столичних закладах освіти», – додала заступник голови КМДА.

При цьому Ганна Старостенко запевнила, що влада контролюватиме температурний режим у навчальних закладах міста.