15 вересня 2010 р. олімпійський чемпіон, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відвідав нашу школу, де відбулася акція «Вчися перемагати».

Наша школа стала четвертою в Україні, яка підтримала соціальний проект «Вчися перемагати». Проект здійснюють спільно Національний олімпійський комітет, Фонд Сергія Бубки, видавництво «Грані-Т» за партнерської підтримки клініки персоналізованої медицини «Євролаб».
Шкільна бібліотека отримали у подарунок книжки видавництва, зокрема, зі спортивної серії «Національний олімпійський комітет про...», набори п’ятитомників «Енциклопедія олімпійського спорту», а також спеціальні олімпійські щоденники. Усім юним читачам (учням 4-5 класів) запропонували написати та надіслати організаторам проекту свої відгуки на прочитані книжки «спортивної» серії у межах щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Автори трьох найцікавіших відгуків, чиї імена назвуть 19 грудня 2010 року, одержать цінні призи від Фонду Сергія Бубки, Національного олімпійського комітету й видавництва «Грані-Т».
На зустрічі також були присутні: Олександр Мащенко – прес-секретар Фонду Сергія Бубки і Ірина Ярова – комерційний директор видавництва «Грані-Т».
Під час зустрічі діти продемонстрували свої спортивні та мистецькі здібності, а також буквально завалили питаннями Сергія Бубку. Головний олімпієць країни дав ґрунтовні відповіді та підкреслив, що головна перемога в житті кожного – це передусім перемога над самим собою і своїми слабкостями. Разом з тим, уславлений спортсмен наголосив на важливості гарного навчання та занять фізичною культурою та спортом, адже поєднання цих двох компонентів сприяє зростанню яскравої гармонійно розвиненої молодої людини. Прикладом для наслідування Сергій Бубка навів героїв Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, які завоювали для України 35 нагород.
На завершення навколо президента НОК зібралася велика черга бажаючих отримати автограф та зробити фото на згадку – нікому не було відмовлено.

/Files/images/20101027.jpg