/Files/images/2010092.jpgОсінь - найбільш різнобарвна пора року. А також найбільш хвилююча для учнів, адже саме 1 вересня – початок нового навчального року - День знань - 2010.
І нашу школу не оминуло це свято. До шкільної родини з привітаннями звернулися директор школи Літошко Любов Григорівна. Найбільшу увагу приділяли в цей день першокласникам, бо для них це хвилююча і радісна мить, вони роблять перший крок у Країну Знань.
Веселим та радісним було свято у школі. Навіть дощ не став не завадив! Для всіх присутніх шкільне модельне агентство підтувало показ сучасної шкільної форми, а закінчилось свято шкільним гімном:
Хай почує ціла Воскресенка,
Що прекрасна школа в світі є.
Де свої закони і свої порядки,
Де усі свої і все своє!
Пролунав перший дзвінок, які дали учениця 11-А класу Білінська Олена та учень 1-А класу, син випускниці нашої школи – Йовженко Михайло, учні сіли за парти, прощаючись з безтурботним, гомінким літом!
Успіхів Вам, дорогі наші діти, а вчителям - натхнення та наснаги у кропіткій повсякденній роботі/Files/images/2010091.jpg!