РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ УЧНІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2013-2014 Н.Р.

Кiлькiсть переглядiв: 296
Рейтинг учнів по школі Рейтинг учня в класі Прізвище, ім‘я учня/учениці Серендній бал Клас
1 1 Степанюк Катерина 11,8 11-А
2 2 Євтушок Вікторія 11,7 11-А
3 1 Бородіна Юлія 11,4 3-А
3 3 Максимова Вікторія 11,4 11-А
4 1 Осітнянко Катерина 11,2 4-А
4 4 Шершакова Ірина 11,2 11-А
5 1 Іванченко Ксенія 11,1 3-Б
5 2 Кобзар Евеліна 11,1 3-Б
5 1 Степанюк Олександр 11,1 5-А
5 1 Кузьменко Юлія 11,1 10-А
5 5 Максіменцева Катерина 11,1 11-А
6 1 Пшенична Олена 11,0 5-Б
6 1 Сергієнко Олександра 11,0 9-А
7 2 Савон Ганна 10,9 5-А
7 2 Халаман Єлизавета 10,9 5-Б
8 2 Морозова Ангеліна 10,8 3-А
8 3 Бєлуха Віра 10,8 3-А
8 2 Вечерова Дар'я 10,8 4-А
8 6 Кравченко Сергій 10,8 11-А
8 7 Любиш Юлія 10,8 11-А
9 1 Бомко Нікіта 10,7 2-Б
9 3 Алдохіна Аліна 10,7 3-Б
9 4 Алдохіна Анастасія 10,7 3-Б
9 1 Шаповал Яна 10,7 4-Б
9 2 Роженко Олена 10,7 9-А
9 8 Назарук Ірина 10,7 11-А
10 4 Сивець Сніжана 10,6 3-А
10 3 Бишовець Ярослав 10,6 4-А
10 4 Олішевич Анастасія 10,6 4-А
10 3 Хондошко Аліна 10,6 5-Б
10 1 Коваленко Катерина 10,6 6-Б
11 5 Котельникова Анастасія 10,5 3-Б
11 6 Семінський Нікіта 10,5 3-Б
11 7 Степанюк Еліна 10,5 3-Б
11 5 Тютюнник Катерина 10,5 4-А
11 2 Кутишенко Дмитрій 10,5 4-Б
11 3 Осипенко Михайло 10,5 5-А
11 4 Чабан Марія 10,5 5-А
11 1 Вакуленко Діана 10,5 6-А
11 1 Мещерякова Марія 10,5 7-А
11 2 Ахмед Софія 10,5 10-А
11 9 Бобер Карина 10,5 11-А
12 8 Макарчук Максим 10,4 3-Б
12 6 Жданова Дарина 10,4 4-А
12 3 Головньова Ірина 10,4 4-Б
12 5 Топчий Тетяна 10,4 5-А
12 2 Харитонова Євгенія 10,4 6-А
12 3 Помін Андрій 10,4 10-А
13 1 Колосовська Марія 10,3 2-А
13 2 Шепітко Давид 10,3 2-А
13 2 Котляров Юрій 10,3 2-Б
13 4 Скорик Олексій 10,3 4-Б
13 3 Оверченко Анастасія 10,3 9-А
13 4 Геник Анастасія 10,3 10-А
14 3 Романчук Роман 10,2 2-А
14 3 Волощук Марія 10,2 2-Б
14 5 Глазунов Олег 10,2 3-А
14 6 Пантюхова Домініка 10,2 3-А
14 9 Голобородько Олександр 10,2 3-Б
14 10 Швиденко Олександра 10,2 3-Б
14 6 Свинобій Вікторія 10,2 5-А
14 5 Донєв Дмитро 10,2 10-А
14 15 Тулюпа Олеся 10,2 10-Б
15 7 Бущан Данііл 10,1 3-А
15 8 Корпан Єгор 10,1 3-А
15 9 Чомко Іванна 10,1 3-А
15 7 Грабчук Катерина 10,1 4-А
15 8 Постовий Нікіта 10,1 4-А
15 9 Житньок Анастасія 10,1 4-А
15 10 Стужний Владислав 10,1 4-А
15 5 Пастернак Анастасія 10,1 4-Б
15 6 Столітенко Артем 10,1 4-Б
15 7 Зарицька Катерина 10,1 5-А
15 8 Карлінська Катерина 10,1 5-А
15 3 Пономаренко Ілона 10,1 6-А
15 2 Каглинська Анастасія 10,1 6-Б
15 3 Кочеровець Олександр 10,1 6-Б
15 4 Нагорна Катерина 10,1 6-Б
16 4 Воробйова Олександра 10,0 2-А
16 5 Платонова Анастасія 10,0 2-А
16 6 Сацюк Андрій 10,0 2-А
16 10 Геник Дем'ян 10,0 3-А
16 11 Хоменко Ростислав 10,0 3-А
16 4 Ходос Кристина 10,0 9-А
17 12 Жук Валерія 9,9 3-А
17 13 Романова Ксенія 9,9 3-А
17 11 Перегудов Олексій 9,9 4-А
17 4 Климчук Анастасія 9,9 5-Б
17 1 Карлінський Ярослав 9,9 8-Б
17 5 Літошко Владислава 9,9 9-А
17 6 Скрипка Анастасія 9,9 10-А
18 4 Жаботинська Анастасія 9,8 2-Б
18 5 Шабельник Дарія 9,8 2-Б
18 7 Ніколаєва Яна 9,8 4-Б
18 6 Слісарчук Анжела 9,8 9-А
18 10 Шкварчук Анна 9,8 11-А
19 7 Борисюк Яна 9,7 2-А
19 8 Камінчук Люба 9,7 2-А
19 6 Литвиненко Ігор 9,7 2-Б
19 7 Лубко Данило 9,7 2-Б
19 14 Верещак Маргарита 9,7 3-А
19 15 Тарасов Тимофій 9,7 3-А
19 16 Ткачук Олександр 9,7 3-А
19 12 Головачева Анастасія 9,7 4-А
19 13 Красицький Назар 9,7 4-А
20 17 Шевякова Антоніна 9,6 3-А
20 11 Коломієць Людмила 9,6 3-Б
20 8 Щербаков Микита 9,6 4-Б
20 5 Бреус Вероніка 9,6 5-Б
20 5 Руденко Вадим 9,6 6-Б
20 1 Тіга Дарина 9,6 7-Б
20 1 Кісельов Сергій 9,6 11-Б
21 8 Супрун Вячеслав 9,5 2-Б
21 9 Таран Станіслав 9,5 2-Б
21 18 Гриценко Софія 9,5 3-А
21 19 Скаленко Данило 9,5 3-А
21 12 Вермійчук Яна 9,5 3-Б
21 13 Карасьова Карина 9,5 3-Б
21 14 Черниш Даніл 9,5 3-Б
21 14 Хлистунова Еліна 9,5 4-А
21 15 Завальнюк Гліб 9,5 4-А
21 9 Авраменко Вікторія 9,5 4-Б
21 10 Пархоменко Діана 9,5 4-Б
21 9 Романова Анастасія 9,5 5-А
21 6 Гура Ємілія 9,5 6-Б
21 11 Недашківська Дар'я 9,5 11-А
22 20 Бондаренко Софія 9,4 3-А
22 15 Варініченко Тетяна 9,4 3-Б
22 16 Митяй Вікторія 9,4 3-Б
22 11 Верба Аліна 9,4 4-Б
22 12 Власенко Денис 9,4 4-Б
22 13 Маслюк Артем 9,4 4-Б
22 14 Абдурашитов Емін 9,4 4-Б
22 10 Максименко Олександр 9,4 5-А
22 11 Славуцька Марія 9,4 5-А
22 12 Ільченко Володимир 9,4 5-А
22 6 Дегтяренко Станіслав 9,4 5-Б
22 7 Дунаєвська Наталія 9,4 5-Б
22 8 Негодюк Олександра 9,4 5-Б
22 2 Лімборський Максим 9,4 7-Б
22 3 Шаран Дмитро 9,4 7-Б
22 1 Алексеєнко Олександра 9,4 8-А
22 7 Гайдай Ярослав 9,4 10-А
22 8 Ткачук Олена 9,4 10-А
23 9 Воробйов Кирило 9,3 2-А
23 10 Красуля Катерина 9,3 2-Б
23 11 Серебрякова Анна 9,3 2-Б
23 21 Князева Олександра 9,3 3-А
23 16 Швіндт Нікіта 9,3 4-А
23 15 Шкуренко Валерія 9,3 4-Б
23 13 Фастовець Луїза 9,3 5-А
23 4 Ковальова Дарія 9,3 6-А
23 5 Пономаренко Юлія 9,3 6-А
23 12 Козловський Владислав 9,3 11-А
24 10 Алієв Ніджат 9,2 2-А
24 11 Голуб Роман 9,2 2-А
24 12 Тімош Єлизавета 9,2 2-Б
24 13 Чепінога Софія 9,2 2-Б
24 22 Волощук Богдан 9,2 3-А
24 23 Гебізов Олександр 9,2 3-А
24 17 КалініченкоКарина 9,2 3-Б
24 17 Затиральна Карина 9,2 4-А
24 9 Саміджанова Катерина 9,2 5-Б
24 2 Калюжна Ірина 9,2 8-А
24 3 Цехмайстренко Юлія 9,2 8-А
24 4 Якубівська Поліна 9,2 8-А
24 7 Січкар Наталія 9,2 9-А
24 8 Тарабунська Юлія 9,2 9-А
24 9 Береснєва Катерина 9,2 10-А
25 18 Нечистик Катерина 9,1 3-Б
25 16 Гресько Олег 9,1 4-Б
25 7 Соколова Єва 9,1 6-Б
25 8 Давидов Олексій 9,1 6-Б
25 5 Смірнова Катерина 9,1 8-А
25 6 Яценко Максим 9,1 8-А
25 2 Перяєва Вікторія 9,1 8-Б
25 3 Ярош Віола 9,1 8-Б
25 9 Михайлів Назарій 9,1 9-А
25 10 Кисельова Юлія 9,1 10-А
25 11 Науменко Дар'я 9,1 10-А
25 12 Яблоков Олександр 9,1 10-А
25 8 Носенко Денис 9,1 10-Б
26 24 Онищук Анна 9,0 3-А
26 25 Швіндт Катерина 9,0 3-А
26 19 Загородній Святослав 9,0 3-Б
26 6 Сосновська Катерина 9,0 6-А
26 2 Бреус Дар’я 9,0 7-А
26 4 Залєський Нікіта 9,0 7-Б
26 5 Січкар Анастасія 9,0 7-Б
26 10 Федотова Валерія 9,0 9-А
26 11 Шандрук Валерія-Аліса 9,0 9-А
26 13 Табачинська Антоніна 9,0 10-А
26 2 Лященко Юрій 9,0 11-Б
27 9 Волинець Віталій 8,9 6-Б
27 7 Косова Ангеліна 8,9 8-А
27 12 Балан Марія 8,9 9-А
27 13 Лобирева Єлизавета 8,9 9-А
27 1 Голенко Віталій 8,9 9-Б
28 14 Кононова Катерина 8,8 2-Б
28 15 Кравчук Христина 8,8 2-Б
28 17 Кіпріянов Олександр 8,8 4-Б
28 14 Рожок Анастасія 8,8 5-А
28 15 Гриценко Даміра 8,8 5-А
28 10 Гуріненко Трохим 8,8 5-Б
28 7 Розум Анастасія 8,8 6-А
28 8 Самокіш Каріна 8,8 6-А
28 10 Литвин Марія 8,8 6-Б
28 3 Русан Ольга 8,8 7-А
28 4 Скорик Анастасія 8,8 7-А
28 8 Нестеренко Лідія 8,8 8-А
28 4 Букіна Валерія 8,8 8-Б
28 5 Яценко Дар’я 8,8 8-Б
29 16 Вашировська Олександра 8,7 2-Б
29 17 Перевозник Ірина 8,7 2-Б
29 18 Терещук Максим 8,7 2-Б
29 18 Тилик Анна 8,7 4-А
29 16 Шевченко Павло 8,7 5-А
29 11 Скідан Анастасія 8,7 5-Б
29 9 Дуденко Ростислав 8,7 6-А
29 5 Захарченко Володимир 8,7 7-А
29 14 Бондар Анжеліка 8,7 9-А
29 15 Максименко Максим 8,7 9-А
29 16 Назарова Єлизавета 8,7 9-А
29 17 Погребняк Юрій 8,7 9-А
29 2 Головенко Марина 8,7 9-Б
30 26 Парубченко Олександра 8,6 3-А
30 18 Євсеєва Вікторія 8,6 4-Б
30 17 Краюшкін Назар 8,6 5-А
30 10 Голенко Нікіта 8,6 6-А
30 11 Пантюхова Дарина 8,6 6-Б
30 6 Пантелєєв Даніель 8,6 7-А
30 9 Паладій Катерина 8,6 8-А
30 6 Удовенко Оксана 8,6 8-Б
30 18 Серебрякова Тетяна 8,6 9-А
30 3 Середа Євгенія 8,6 9-Б
30 14 Бернікова Юліана 8,6 10-А
31 12 Гуніна Єва 8,5 2-А
31 20 Шапарна Єлизавета 8,5 3-Б
31 18 Білоус Михайло 8,5 5-А
31 19 Паренюк Максим 8,5 5-А
31 12 Єрип Євгеній 8,5 6-Б
31 7 Ющук Павло 8,5 7-А
31 10 Білоус Юрій 8,5 8-А
31 13 Оніщенко Анастасія 8,5 11-А
32 21 Лукша Станіслав 8,4 3-Б
32 22 Шульга Анастасія 8,4 3-Б
32 20 Гриценко Ярослава 8,4 5-А
32 13 Бишовець Альбіна 8,4 6-Б
32 11 Васянович Георгій 8,4 8-А
32 19 Іванченко Єгор 8,4 9-А
32 4 Землинський Денис 8,4 9-Б
32 5 Мірошніченко Роман 8,4 9-Б
32 3 Захарчук Михайло 8,4 11-Б
33 13 Потапенко Марина 8,3 2-А
33 19 Ростовська Анастасія 8,3 2-Б
33 27 Комленко Вадим 8,3 3-А
33 23 Робочий Анатолій 8,3 3-Б
33 19 Марченко Дмитро 8,3 4-А
33 20 Веремейчук Артем 8,3 4-А
33 21 Дмитренко Арсен 8,3 5-А
33 11 Захарчук Андрій 8,3 6-А
33 8 Гелетюк Маргарита 8,3 7-А
33 9 Пантюхов Богдан 8,3 7-А
33 10 Сівченко Даніїл 8,3 7-А
33 6 Тарасов Микола 8,3 9-Б
33 15 Корнієнко Віталій 8,3 10-А
34 14 Гузенко Анна 8,2 2-А
34 15 Косточко Андрій 8,2 2-А
34 11 Бойко Валерія 8,2 7-А
34 6 Ярмош Аліна 8,2 7-Б
34 7 Ярмоленко Юлія 8,2 8-Б
35 24 Мохаммед Даніал 8,1 3-Б
35 25 Хавтура Даниїл 8,1 3-Б
35 26 Хлистунов Дмитро 8,1 3-Б
35 22 Князєва Марія 8,1 5-А
35 23 Литвин Олександр 8,1 5-А
35 12 Матвійчук Данило 8,1 7-А
35 13 Созанович Дар’я 8,1 7-А
35 20 Беднаржік Аліна 8,1 9-А
35 7 Бовкунович Максим 8,1 9-Б
36 20 Ємельянов Руслан 8,0 2-Б
36 21 Комар Крістіна 8,0 2-Б
36 14 Березненко Данило 8,0 6-Б
36 14 Майнін Станіслав 8,0 7-А
36 15 Науменко Яна 8,0 7-А
36 16 Трушина Наталія 8,0 7-А
36 12 Самойленко Анастасія 8,0 8-А
36 21 Ізотов Гліб 8,0 9-А
36 8 Іванов Микита 8,0 9-Б
36 9 Цюра Сергій 8,0 9-Б
36 16 Жила Віктор 8,0 10-А
36 17 Хоменко Ігор 8,0 10-А
36 14 Бишовець Ангеліна 8,0 11-А
36 15 Побрус Віталій 8,0 11-А
36 16 Юхименко Вікторія 8,0 11-А
36 4 Борисов Андрій 8,0 11-Б
37 24 Якусевич Максим 7,9 5-А
37 15 Красуля Анастасія 7,9 6-Б
37 16 Трепет Анна 7,9 6-Б
37 17 Сироватка Богдана 7,9 7-А
37 18 Тягульський Данило 7,9 7-А
37 13 Паладій Олександра 7,9 8-А
37 22 Гриценко В'ячеслав 7,9 9-А
37 5 Небрат Владислав 7,9 11-Б
38 16 Узлій Нікіта 7,8 2-А
38 22 Нізов Максим 7,8 2-Б
38 23 Мішина Злата 7,8 2-Б
38 28 Криштак Денис 7,8 3-А
38 12 Щербина Олександр 7,8 6-А
38 7 Пятенко Ірина 7,8 7-Б
38 14 Юнкіна Інна 7,8 8-А
38 10 Мажара Олександр 7,8 9-Б
39 17 Іволін Даніїл 7,7 2-А
39 21 Чермошенцев Микита 7,7 4-А
39 11 Бойко Владислав 7,7 9-Б
40 19 Грищук Сергій 7,6 7-А
40 15 Бовкунович Вікторія 7,6 8-А
40 12 Корж Анастасія 7,6 9-Б
40 13 Чорна Вероніка 7,6 9-Б
41 18 Магніч Марія 7,5 2-А
41 19 Тимер-Булатов Павло 7,5 2-А
41 24 Забродська Марина 7,5 2-Б
41 25 Крук Ілля 7,5 2-Б
41 26 Одейчук Інна 7,5 2-Б
41 27 Широбокова Єлизавета 7,5 3-Б
41 25 Агаркова Анастасія 7,5 5-А
41 13 Алексніна Олена 7,5 6-А
41 20 Тягульський Артем 7,5 7-А
41 8 Козаченко-Бабашкін Георгій 7,5 8-Б
41 23 Дяченко Андрій 7,5 9-А
41 24 Зубрицька Альона 7,5 9-А
41 14 Гоцак Євген 7,5 9-Б
42 28 Шандренко Олександр 7,4 3-Б
42 12 Орлик Олексій 7,4 5-Б
42 13 Стельмах Андрій 7,4 5-Б
42 21 Гейко Аліна 7,4 7-А
42 22 Пантюхов Евген 7,4 7-А
42 18 Желіба Тетяна 7,4 10-А
42 19 Король Анна 7,4 10-А
42 17 Мазій Віталій 7,4 11-А
43 20 Антоненко Антон 7,3 2-А
43 27 Гаращенко Олег 7,3 2-Б
43 28 Шовть Анна 7,3 2-Б
43 17 Вошкулат Станіслав 7,3 6-Б
43 18 Козлова Анна 7,3 6-Б
43 8 Пилипенко Вадим 7,3 7-Б
43 16 Кузьменко Анна 7,3 8-А
44 21 Катамадзе Лука 7,2 2-А
44 14 Луценко Олександр 7,2 5-Б
44 15 Поздняков Олександр 7,2 5-Б
44 19 Басараб Дмитро 7,2 6-Б
44 23 Лапіна Вероніка 7,2 7-А
44 17 Калініченко Марія 7,2 8-А
44 18 Волинець Вадим 7,2 11-А
44 6 Байг Султан 7,2 11-Б
45 16 Чухненко Антон 7,1 5-Б
45 20 Меделян Дмитро 7,1 6-Б
45 18 Молодий Богдан 7,1 8-А
45 25 Каляєва Анна 7,1 9-А
46 14 Гордєєв Сулейман 7,0 6-А
46 21 Бишовець Євгеній 7,0 6-Б
46 9 Тищенко Олег 7,0 7-Б
46 26 Ряба Анаа 7,0 9-А
46 7 Пилипенко Вероніка 7,0 11-Б
47 15 Іващенко Сергій 6,9 6-А
47 16 Широбоков Олександр 6,9 6-А
47 22 Щегельський Максим 6,9 6-Б
47 19 Куліш Данило 6,9 8-А
47 20 Чайло Дар’я 6,9 8-А
47 15 Репіна Яніна 6,9 9-Б
47 8 Желіба Христина 6,9 11-Б
48 29 Бесараб Іван 6,8 3-Б
48 26 Бовкунович Владислав 6,8 5-А
48 27 Гребенович Андрій 6,8 5-А
48 23 Базюк Юрій 6,8 6-Б
48 24 Репета Михайло 6,8 6-Б
48 25 Романченко Микита 6,8 6-Б
48 10 Колесніков Максим 6,8 7-Б
48 9 Трегуб Олексій 6,8 8-Б
48 27 Бабенко Павло 6,8 9-А
48 20 Бишовець Альона 6,8 10-А
48 21 Гоголь Анастасія 6,8 10-А
48 11 Разумов Юрій 6,8 10-Б
48 9 Калюк Альона 6,8 11-Б
48 29 Трифонов Данило 6,7 2-Б
48 28 Борзаковський Нікіта 6,7 5-А
48 16 Курченко Олена 6,7 9-Б
48 19 Ломака Дмитро 6,7 11-А
49 17 Пожарський Андрій 6,6 6-А
49 26 Говорун Алла 6,6 6-Б
49 21 Севрук Олександра 6,6 8-А
49 22 Гриценко Олексій 6,6 8-А
49 10 Дяченко Ірина 6,6 8-Б
49 11 Крицева Кристина 6,6 8-Б
49 17 Маматова Заріна 6,6 9-Б
49 22 Мурашко Ганна 6,6 10-А
50 17 Степанець Ігор 6,5 5-Б
50 24 Букреєв Артем 6,5 7-А
50 25 Савчук Артем 6,5 7-А
50 23 Барінов Богдан 6,5 8-А
50 18 Берія Віталій 6,5 9-Б
50 19 Ващенко Наталія 6,5 9-Б
50 20 Сімахін Володимир 6,5 9-Б
50 4 Клименко Андрій 6,5 10-Б
51 27 Оношенко Сергій 6,4 6-Б
51 26 Назаралієв Марк 6,4 7-А
51 27 Яковишин Володимир 6,4 7-А
51 11 Забора Максим 6,4 7-Б
51 12 Мельник Владислав 6,4 7-Б
51 13 Чорна Валерія 6,4 7-Б
51 28 Дімітріогло Дмитро 6,4 9-А
52 22 Гура Єлизавета 6,3 2-А
52 18 Чорноштан Максим 6,3 6-А
52 12 Стоцький Вадим 6,3 8-Б
52 21 Коробкін Віталій 6,3 9-Б
52 22 Сімаков Артем 6,3 9-Б
53 19 Тищенко Олександр 6,2 6-А
53 28 Робу Дмитро 6,2 6-Б
53 24 Ігнатенко Роман 6,2 8-А
53 13 Степанченко Андрій 6,2 8-Б
53 10 Литвиненко Аліна 6,2 11-Б
54 29 Тишкевич Данило 6,1 6-Б
54 14 Мельниченко Марія 6,1 8-Б
54 15 Самойленко Олександр 6,1 8-Б
54 23 Мизюк Ярослав 6,1 10-А
54 11 Кременецька Олена 6,1 11-Б
54 12 Сокол Анастасія 6,1 11-Б
55 14 Мельничук Володимир 6,0 7-Б
55 25 Григор’єва Олена 6,0 8-А
55 16 Біленець Валерій 6,0 8-Б
56 18 Чорний Артур 5,9 5-Б
56 20 Гончарук Юрій 5,9 6-А
56 9 Остапенко Дмитро 5,9 10-Б
57 23 Нестерчук Максим 5,8 2-А
57 29 Фастовець Микита 5,8 5-А
57 26 Корженко Максим 5,8 8-А
57 29 Коломієць Валентина 5,8 9-А
57 30 Свищ Віталіна 5,8 9-А
57 23 Фролов Олександр 5,8 9-Б
57 13 Безсонов Ярослав 5,8 11-Б
57 14 Заєць Анна 5,8 11-Б
57 15 Пономаренко Владислав 5,8 11-Б
58 15 Кононяко Дмитро 5,7 7-Б
58 16 Синиця Олександр 5,7 7-Б
58 24 Гетьман Віталій 5,7 9-Б
58 24 Юхименко Андрій 5,7 10-А
58 12 Салюк Святослав 5,7 10-Б
59 17 Козаченко-Бабашкін Дмитро 5,6 7-Б
59 27 Ващенко Едуард 5,6 8-А
59 28 Білокурський Сергій 5,6 8-А
59 17 Косяков Дмитро 5,6 8-Б
59 25 Курякова Ольга 5,6 10-А
59 7 Матвеєв Вячеслав 5,6 10-Б
60 19 Шмаргун Григорій 5,5 5-Б
60 18 Сосновський Кирил 5,5 7-Б
60 26 Погуда Тетяна 5,5 10-А
60 6 Лазнюк Микита 5,4 10-Б
60 10 Петренко Владислав 5,4 10-Б
61 19 Гандзюк Анастасія 5,3 7-Б
61 20 Тарасюк Анастасія 5,3 7-Б
61 18 Ніколаєнко Олександр 5,3 8-Б
61 19 Сорока Павло 5,3 8-Б
61 31 Нездолій Каміла 5,3 9-А
61 25 Гончаренко Захар 5,3 9-Б
61 26 Огороднійчук Ольга 5,3 9-Б
61 27 Сокол Марія 5,3 9-Б
62 20 Килюженко Дмитро 5,2 8-Б
62 3 Ігнатенко Сергій 5,2 10-Б
63 21 Тимченко Максим 5,1 6-А
63 21 Турпак Андрій 5,1 8-Б
63 14 Таран Артем 5,1 10-Б
64 24 Михайлов Олександр 5,0 2-А
64 22 Черак Пур Ар’ян 5,0 8-Б
65 27 Бублик Жанна 4,9 10-А
65 5 Кухар Вадим 4,9 10-Б
65 13 Сторожев Єгор 4,9 10-Б
66 25 Бугуляк Дан 4,8 2-А
66 32 Ленда Артем 4,8 9-А
67 21 Жеребко Андрій 4,7 7-Б
68 28 Швець Сергій 4,6 10-А
69 26 Шодієв Мухаммадзон 4,5 2-А
69 22 Кучер Світлана 4,5 7-Б
69 2 Біганський Андрій 4,5 10-Б
70 29 Алексеєнко Данило 4,4 8-А
70 1 Бівалькевич Світлана 4,4 10-Б
70 16 Чупенкова Анна 4,4 11-Б
71 29 Кім Вероніка 4,3 10-А
72 30 Лучко Ілля 4,2 8-А
72 17 Ковпак Олександр 4,2 11-Б
73 28 Конощенко Євгеній 4,0 9-Б
74 23 Сміленко Кирило 3,9 8-Б
74 30 Федоненко Руслан 3,9 10-А
75 29 Бондаренко Андрій 3,6 9-Б