Рейтинг успішності учнів, що займають з 43 по 74 місце у школі за підсумками 2012-2013 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 2
Рейтинг учнів по школі Прізвище, ім‘я учня/учениці Клас Середній бал
43 Дриглов Ярослав 2-Б 7,2
43 Зубрицька Альона 8-А 7,2
43 Лобанов Антон 9-А 7,2
43 Олішевич Денис 9-А 7,2
43 Разумов Юрій 9-В 7,2
43 Садич Марина 11-Б 7,2
44 Лисенко Євгеній 2-Б 7,1
44 Синиця Олександр 6-Б 7,1
44 Тарасюк Анастасія 6-Б 7,1
44 Самойленко Олександр 7-Б 7,1
44 Погуда Тетяна 9-А 7,1
44 Пилипенко Вероніка 10-Б 7,1
44 Воловенко Максим 11-Б 7,1
45 Нікітенко Карина 6-Б 7,0
45 Коробкін Віталій 8-Б 7,0
45 Маматова Заріна 8-Б 7,0
45 Мазій Віталій 10-А 7,0
45 Калюк Альона 10-Б 7,0
46 Трегуб Олексій 7-Б
46 Гандзюк Анастасія 6-Б
46 Кононяко Дмитро 6-Б
46 Ряба Анаа 8-А
46 Юхименко Вікторія 10-А
46 Носач Микола 11-А
46 Гулюк Ростислав 11-Б
47 Тишкевич Данило 5-Б
47 Говорун Алла 5-Б
47 Жеребко Андрій 6-Б
47 Сосновський Кирил 6-Б
47 Дяченко Андрій 8-А
47 Сімаков Артем 8-Б
47 Мизюк Ярослав 9-А
47 Юхименко Андрій 9-А
48 Севрук Олександра 7-А
48 Григор’єва Олена 7-А
48 Мельниченко Марія 7-Б
48 Дяченко Ірина 7-Б
48 Драгунова Анжела 8-Б
48 Стоцька Лілія 9-Б
49 Гаврилюк Дмитро 9-А
49 Салюк Святослав 9-В
49 Байг Султан 10-Б
49 Кримовський Іван 11-Б
50 Дімітріогло Дмитро 8-А
50 Каляєва Анна 8-А
50 Соколов Дмитро 9-А
50 Лазнюк Микита 9-В
51 Купець Дмитро 5-А
51 Ігнатенко Роман 7-А
51 Ігнатенко Костянтин 8-А
51 Сімахін Володимир 8-Б
51 Курякова Ольга 9-А
51 Мурашко Ганна 9-Б
51 Ломака Дмитро 10-А
51 Купрієнко Світлана 10-Б
51 Кременецька Олена 10-Б
51 Мальчик Дмитро 11-Б
52 Степанченко Андрій 7-Б
52 Коломієць Валентина 8-А
52 Волинець Вадим 10-А
52 Пономаренко Владислав 10-Б
53 Куліш Данило 7-А
53 Гетьман Віталій 8-Б
53 Клименко Андрій 9-В
53 Головачев Геннадій 11-Б
53 Огороднійчук Микола 11-Б
54 Тимченко Максим 5-А
54 Свищ Віталіна 8-А
54 Сокол Марія 8-Б
54 Матвеєв Вячеслав 9-Б
54 Авраменко Тетяна 9-В
55 Бабенко Павло 8-А
55 Шандренко Анна 9-А
55 Сторожев Єгор 9-В
55 Сокол Анастасія 10-Б
56 Бесараб Іван 2-Б
56 Огороднійчук Ольга 8-Б
56 Бублик Жанна 9-Б
56 Петренко Владислав 9-В
56 Макеєв Юрій 11-Б
57 Фролов Олександр 8-Б
57 Павлова Дар'я 9-А
57 Остапенко Дмитро 9-В
58 Килюженко Дмитро 7-Б
58 Косяков Дмитро 7-Б
58 Нездолій Каміла 8-А
58 Гончаренко Захар 8-Б
58 Заєць Анна 10-Б
58 Белаш Ярослав 10-Б
59 Черак Бур Ар’ян 7-Б
59 Стоцький Вадим 7-Б
59 Кім Вероніка 9-А
60 Сорока Павло 7-Б
61 Біленець Валерій 7-Б
61 Швець Сергій 9-А
61 Мосорук Оксана 9-А
62 Турпак Андрій 7-Б
62 Федоненко Руслан 9-Б
62 Майорко Аїда 10-Б
63 Алексеєнко Данило 7-А
63 Ніколаєнко Олександр 7-Б
63 Бівалькевич Світлана 9-В
63 Ігнатенко Сергій 9-В
63 Вовк Ксенія 11-Б
64 Берія Віталій 8-Б
65 Кириленко Аліна 9-Б
65 Кухар Вадим 9-В
65 Черняков Олексій 11-Б
66 Ленда Артем 8-А
66 Шмаргун Олександр 9-В
66 Захаров Ігор 9-В
66 Небрат Владислав 10-Б
67 Кухарчук Анастасія 9-А
68 Ковпак Олександр 10-Б
69 Сміленко Кирило 7-Б
69 Остапенко Валерій 9-В
70 Лучко Ілля 7-А
71 Біганський Андрій 9-В
72 Фролов Євген 8-Б
73 Величко Ангеліна 6-Б
74 Бондаренко Андрій 8-Б