Рейтинг успішності учнів, що займають з 1 по 22 місце у школі за підсумками 2012-2013 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 2
Рейтинг учнів по школі Прізвище, ім‘я учня/учениці Клас Середній бал
1 Бишовець Ярослав 3-А 11,6
2 Кузьменко Юлія 9-В 11,5
2 Кащенко Юлія 11-А 11,5
3 Іванченко Ксенія 2-Б 11,3
3 Савон Ганна 4-А 11,3
3 Пшенична Олена 4-Б 11,3
3 Євтушок Вікторія 10-А 11,3
3 Степанюк Катерина 10-А 11,3
3 Гетьман Олександр 11-А 11,3
4 Бородіна Юлія 2-А 11,1
4 Степанюк Олександр 4-А 11,1
4 Халаман Єлізавета 4-Б 11,1
5 Осипенко Михайло 4-А 11,0
5 Хондошко Аліна 4-Б 11,0
6 Карлінська Катерина 4-А 10,9
6 Макарчук Максим 2-Б 10,9
6 Кобзар Евеліна 2-Б 10,9
6 Осітнянко Катерина 3-А 10,9
6 Вечерова Дар'я 3-А 10,9
7 Морозова Ангеліна 2-А 10,8
7 Свинобій Вікторія 4-А 10,8
7 Вакуленко Діана 5-А 10,8
7 Каглинська Анастасія 5-Б 10,8
7 Максимова Вікторія 10-А 10,8
7 Білостоцька Олександра 11-А 10,8
8 Бєлуха Віра 2-А 10,7
8 Стеблюк Артем 4-Б 10,7
8 Шершакова Ірина 10-А 10,7
8 Максіменцева Катерина 10-А 10,7
9 Сивець Сніжана 2-А 10,6
9 Алдохіна Аліна 2-Б 10,6
9 Тютюнник Катерина 3-А 10,6
9 Алдохіна Анастасія 2-Б 10,6
9 Славуцька Марія 4-А 10,6
9 Бреус Вероніка 4-Б 10,6
9 Мещерякова Марія 6-А 10,6
9 Сергієнко Олександра 8-А 10,6
10 Грабчук Катерина 3-А 10,5
10 Постовий Нікіта 3-А 10,5
10 Столітенко Артем 3-Б 10,5
10 Чабан Марія 4-А 10,5
10 Романова Анастасія 4-А 10,5
10 Отелепко Аліна 4-Б 10,5
10 Коваленко Катерина 5-Б 10,5
10 Помін Андрій 9-А 10,5
10 Назарук Ірина 10-А 10,5
11 Пантюхова Домініка 2-А 10,4
11 Романова Ксенія 2-А 10,4
11 Хоменко Ростислав 2-А 10,4
11 Чомко Іванна 2-А 10,4
11 Швиденко Олександра 2-Б 10,4
11 Жданова Дарина 3-А 10,4
11 Шаповал Яна 3-Б 10,4
11 Саміджанова Катерина 4-Б 10,4
11 Залєський Нікіта 6-Б 10,4
11 Лімборський Максим 6-Б 10,4
11 Оверченко Анастасія 8-А 10,4
12 Глазунов Олег 2-А 10,3
12 Голобородько Олександр 2-Б 10,3
12 Олішевич Анастасія 3-А 10,3
12 Паренюк Максим 4-А 10,3
12 Дегтяренко Станіслав 4-Б 10,3
12 Климчук Анастасія 4-Б 10,3
12 Нагорна Катерина 5-Б 10,3
12 Геник Анастасія 9-А 10,3
12 Ахмед Софія 9-А 10,3
12 Тулюпа Олеся 9-В 10,3
12 Бондаренко Юлія 11-А 10,3
13 Котельникова Анастасія 2-Б 10,2
13 Литвин Олександр 4-А 10,2
13 Зарицька Катерина 4-А 10,2
13 Максименко Олександр 4-А 10,2
13 Дунаєвська Наталія 4-Б 10,2
13 Негодюк Олександра 4-Б 10,2
13 Скідан Анастасія 4-Б 10,2
13 Харитонова Євгенія 5-А 10,2
13 Гузієнко Аліна 7-Б 10,2
13 Кравченко Сергій 10-А 10,2
13 Балан Григорій 11-Б 10,2
14 Корпан Єгор 2-А 10,1
14 Рожок Анастасія 4-А 10,1
14 Чухненко Антон 4-Б 10,1
14 Шаран Дмитро 6-Б 10,1
14 Яценко Дар’я 7-Б 10,1
14 Ходос Кристина 8-А 10,1
14 Скрипець Володимир 11-А 10,1
15 Жук Валерія 2-А 10,0
15 Тарасов Тимофій 2-А 10,0
15 Бокань Маргарита 7-А 10,0
15 Букіна Валерія 7-Б 10,0
15 Любиш Юлія 10-А 10,0
15 Ланкевич Яна 11-А 10,0
16 Скаленко Данило 2-А 9,9
16 Бущан Данііл 2-А 9,9
16 Орлик Олексій 4-Б 9,9
16 Пономаренко Юлія 5-А 9,9
16 Руденко Вадим 5-Б 9,9
16 Бреус Дар’я 6-А 9,9
16 Ярош Віола 7-Б 9,9
16 Бобер Карина 10-А 9,9
16 Кісельов Сергій 10-Б 9,9
16 Бойченко Ганна 11-Б 9,9
17 Геник Дем'ян 2-А 9,8
17 Грищенко Софія 2-А 9,8
17 Верба Аліна 3-Б 9,8
17 Пономаренко Ілона 5-А 9,8
17 Соколова Єва 5-Б 9,8
17 Волинець Віталій 5-Б 9,8
17 Захарченко Володимир 6-А 9,8
17 Смірнова Катерина 7-А 9,8
17 Літошко Владислава 8-А 9,8
17 Донєв Дмитро 9-А 9,8
18 Верещак Маргарита 2-А 9,7
18 Гебізов Олександр 2-А 9,7
18 Коломієць Людмила 2-Б 9,7
18 Семінський Нікіта 2-Б 9,7
18 Черниш Даніл 2-Б 9,7
18 Скорик Олексій 3-Б 9,7
18 Пастернак Анастасія 3-Б 9,7
18 Шевченко Павло 4-А 9,7
18 Дуденко Ростислав 5-А 9,7
18 Кочеровець Олександр 5-Б 9,7
18 Кисельова Юлія 9-А 9,7
18 Скрипка Анастасія 9-Б 9,7
19 Бондаренко Софія 2-А 9,6
19 Рожкова Діана 2-А 9,6
19 Перегудов Олексій 3-А 9,6
19 Житньок Анастасія 3-А 9,6
19 Білоус Михайло 4-А 9,6
19 Самокіш Карина 5-А 9,6
19 Пантелєєв Даніель 6-А 9,6
19 Михайлів Назарій 8-А 9,6
19 Артюх Ірина 11-А 9,6
20 Головачева Дарина 3-А 9,5
20 Стужний Владислав 3-А 9,5
20 Пархоменко Діана 3-Б 9,5
20 Щербаков Микита 3-Б 9,5
20 Сачук Іван 4-А 9,5
20 Луценко Олександр 4-Б 9,5
20 Голенко Нікіта 5-А 9,5
20 Щербина Олександр 5-А 9,5
20 Гелетюк Маргарита 6-А 9,5
20 Трушина Наталія 6-А 9,5
20 Русан Ольга 6-А 9,5
20 Алексеєнко Олександра 7-А 9,5
20 Калюжна Ірина 7-А 9,5
20 Карлінський Ярослав 7-Б 9,5
20 Удовенко Оксана 7-Б 9,5
20 Слісарчук Анжела 8-А 9,5
20 Поліщук Валентина 9-А 9,5
20 Сасько Ірина 11-А 9,5
21 Волощук Богдан 2-А 9,4
21 Карасьова Карина 2-Б 9,4
21 Затиральна Каріна 3-А 9,4
21 Ніколаєва Яна 3-Б 9,4
21 Авраменко Вікторія 3-Б 9,4
21 Поздняков Олександр 4-Б 9,4
21 Ковальова Дар’я 5-А 9,4
21 Єрип Євгеній 5-Б 9,4
21 Сироватка Богдана 6-А 9,4
21 Мельник Владислав 6-Б 9,4
21 Семенчук Іван 6-Б 9,4
21 Ярмош Аліна 6-Б 9,4
21 Цехмайстренко Юлія 7-А 9,4
21 Перяєва Вікторія 7-Б 9,4
21 Січкар Наталія 8-А 9,4
21 Тарабунська Юлія 8-А 9,4
21 Михайлів Валентин 11-Б 9,4
21 Бондар Тетяна 11-Б 9,4
22 Швіндт Катерина 2-А 9,3
22 Красицький Назар 3-А 9,3
22 Хлистунова Еля 3-А 9,3
22 Вошкулат Станіслав 5-Б 9,3
22 Пантюхов Богдан 6-А 9,3
22 Якубівська Поліна 7-А 9,3
22 Яценко Максим 7-А 9,3
22 Скрипець В'ячеслав 9-Б 9,3
22 Міщенко Марина 11-Б 9,3
22 Гуртовенко Павло 11-Б 9,3