Науково-методична ідея, над якою працює заклад освіти

«Створення емоційно-інтелектуального освітнього простору».

Стратегічні завдання - це ті конкретні рубежі, на досягнення яких спрямована діяльність навчального закладу у 2018-2019 н.р.

Стратегічні завдання:

- Побудова та впровадження освітньої моделі діяльності школи «3В»: 3В = Великі люди + Великі ідеї + Великі справи.

- Створення та ініціювання запуску внутрішньої комунікативної структури «3С» закладу освіти: 3С = співпрацювати + служити + спілкуватися.

- Здійснення комплексного підходу до управління школою на основі екологічного лідерства.

- Впровадження кармічного менеджменту стартапів.

- Min контролю, max ДОВІРИ.

- Плекання в дітях інтересу до світу цінностей.

- Навчання в діалозі.

- Розширення можливостей соціалізації учнів.

- Бібліотеці – «друге життя»!

- Розвиток в учнів інтересу до книги та читання.

- Створення кольорового іміджу уроку.

- Інтегративний підхід у навчанні, що ґрунтується на формуванні компетентностей, необхідних дітям для успішної самореалізації в суспільстві.

- Здоров'я через освіту.

- Втілення партнерської моделі «МИ».

- Організація виїзних освітніх івентів для вчителів.

- Побудова спільноти відповідального учительства.

- Мотивація дітей до освітньої діяльності.

- Залучення вчителів до участі у фаховому конкурсі «Учитель року – 2019» в номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я».