Проблеми, завдання на 2015-2016 н.р.

У 2015-2016 н.р. педагогічний колектив середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №158 м. Києва буде працювати над розв’язанням таких проблем:

1. Підвищення якості освіти шляхом оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в умовах впровадження нових Державних стандартів освіти.

2. Створення освітнього середовища для самовизначення та самореалізації особистості шляхом впровадження інноваційних технологій у виховному процесі.

Наші завдання:

1. Формування соціально вагомих мотивів навчання.

2. Забезпечення високої якості освіти.

3. Організація навчального процесу, зорієнтованого на учня.

4. Впровадження концепції успішності учнів і педагогів.

5. Психологічний супровід навчально-виховного процесу.

6. Робота над програмою «Не втрачати жодного учня».

7. Приведення форм та методів патріотичного виховання у відповідність до вимог сьогодення.

8. Сприяння соціалізації особистості.

9. Розширення співробітництва з науково-дослідницькими установами, участь у творчих проектах.

10. Формування дослідницьких компетентностей учасників навчально-виховного процесу.

11. Залучити вчителів до участі в фаховому конкурсі «Вчитель року – 2016» в номінаціях: «Російська мова», «Англійська мова», «Біологія», «Етика», «Фізична культура».

До питань, які потребують більшої уваги педагогічного колективу у наступному навчальному році, слід віднести такі:

- забезпечення високої якості уроку;

- управління якістю освіти засобами моніторингових досліджень;

- інноватика у змісті і структурі діяльності школи;

- використання сучасного педагогічного інструментарію;

- презентація передового досвіду педагогів школи;

- підвищення ІКТ-компетентності вчителів;

Буде продовжено роботу постійно діючого семінару для педагогів, що працюють в профільних класах, з проблем профільного навчання.

Здійснюватиметься контроль за проведенням вчителями додаткових інтегрованих курсів.

Забезпечуватиметься популяризація передового педагогічного досвіду вчителів школи щодо викладання профільних предметів