Дистанційне навчання у період обмежувальних протиепідемічних заходів

На підставі пункту 5 протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.10.2021 № 68, наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.10.2021 № 166 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти міста Києва в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки», наказу управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації від 29.10. №224 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Дніпровського району міста Києва в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки» та наказу по СЗШ №158 м. Києва від 29.10.2021 р. №599 «Про організацію освітнього процесу у школі в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки» з 01 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ В ДИСТАНЦІЙНІЙ ФОРМІ. Це вимушений захід, який запроваджений на рівні всього міста Києва.

Уроки проводитимуться за розкладом, затвердженим у вересні 2021 р. Освітній процес буде організовано на платформі «Єдина школа» (1-4 кл.) та на платформі «Human» (5-11 кл.). Навчальні заняття відбуватимуться як синхронно (ZOOM, Meet, Скайп, у режимі реального часу), так і асинхронно, тобто через розміщення на платформах відеороликів, інструкцій, презентацій та завдань, де учень може опрацювати урок самостійно.

Адміністрація школи, класні керівники, учителі-предметники максимально намагатимуться допомогти всім дітям та батькам з різних питань дистанційного навчання.

НЕ БУВАЄ НЕВИРІШУВАНИХ ПРОБЛЕМ!

Бажаємо ВСІМ терпіння, розуміння та ефективного навчання!!!

Бережіть СЕБЕ! Здоров’я понад усе)))

Постанова Кабінету міністрів України № 1236 від 09.12.2020 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Наказ Департаменту освіти і науки № 194 від 15.12.2020 "Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021"

Наказ РУО № 227 від 21.12.2020 "Про роботу закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти всіх типів та форм власності Дніпровського району у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року"