"Єдине освітнє інформаційне вікно України"

5 жовтня Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник презентував Інтернет-портал "Єдине освітнє інформаційне вікно України" - www.osvita.com.

Портал створено за підтримки МОН України та інформаційного агентства "Світ освіт".

Єдине освітнє інформаційне вікно України - перший в Україні онлайн-ресурс, що має на меті об'єднати всіх людей, задіяних і зацікавлених в освітянському житті нашої держави. Викладачів та студентів, вчителів та школярів, батьків та дітей, кожного, хто прагне здобувати знання, і всіх без винятку посадовців Міністерства освіти та науки.

Єдина база. На сайті зібрана найповніша та найновіша база даних українських шкіл, вищих навчальних закладів та професійно-технічної освіти.

Єдність у розмаїтті. Інформативне наповнення порталу стосується освітньої тематики, однак охоплюватиме широкий спектр подій як за змістом, так і за формою.

Єдина спільнота. Освітня галузь - це велика родина, об'єднана прагненням до нових знань.

Єдності українських освітян дано старт. Щодня Єдине освітнє інформаційне вікно України буде відкривати Вам все більше яскравих горизонтів та корисної інформацїі.