День батьківського самоврядування - 2015

Стало вже доброю традицією школи в грудні проводити День батьківського самоврядування.

У цей день батьки можуть відчути себе вчителями, провести уроки для своїх дітей. Ми дуже раді, що батьки завжди із задоволенням відгукуються на цю пропозицію, розподіляють між собою уроки, самостійно обирають тематику заняття. Дітям дуже подобається День батьківського самоврядування, адже приємно побачити на місці вчителя власну маму, тата, бабусю або дідуся.

Цього разу, 10 грудня 2015 р., учні побували на уроках музики, економіки, правознавства, трудового навчання, взяли участь в майстер-класі з виготовлення ляльок, ознайомилися з правилами поведінки у громадському транспорті, пограли у розвиваючі ігри, послухали про цікаву професію науковця, поспілкувалися з лейтенантом поліції та ін.

Знайомтесь з НОВИМИ вчителями нашої школи:

1. «Правила поведінки в громадському транспорті» (Гутовська Ірина Едуардівна, 1-А клас).

2. Заочна екскурсія на фабрику «Рошен» (Кравченко Наталія Анатоліївна, 1-Б клас).

3. «Розвиток дикції та правильної вимови» (Пилипенко Вікторія Вікторівна, 1-В клас).

4. «Розвиваючі ігри для дітей» (Строчик Інна Володимирівна, 2-А клас).

5. «Бути програмістом - це цікаво», (Чернишенко Олександр Валентинович, 2-Б клас).

6. «Робота з числами» (Курова Вікторія Володимирівна, 2-В клас).

7. «Чому літають літаки?» (Тарасов Олег Анатолійович, 3-А клас).

8. «Лялька –Тільда», (Самольотова Марина Вікторівна, 3-А клас).

9. Робота юриста - консульта (Журавльова Оксана Сергіївна, 3-Б клас).

10. Вироби з дорогоцінного металу «Радість серця» (Остапенко Руслан Васильович, 4-А клас).

11. «Гігієна ротової порожнини» (Супрун Любов Юріївна, 4-Б клас).

12. «Як працює телефон?» (Тарасов Олег Анатолійович, 5-А клас).

13. «Що таке правопорушення?» (Бондаренко Олена Василівна, 5-А клас).

14. «Заочна travel» на меблеву фабрику (Россоха Костянтин Миколайович та Наталія Юріївна, 6-А клас).

15. «Музика – це моє життя» (Михайленко Тетяна Михайлівна, 6-Б клас).

16. «Професія науковець» (Степанюк Сергій Миколайович, 7-А клас).

17. Розмова з професором медичних наук (Щербіна Олег Володимирович, 8-А клас).

18. «Права людини та її безпека» (Шакірова Олена Вадимівна, 8-Б клас).

19. «Обираючи свою професію, ми обираємо долю» (Колеснікова Людмила Василівна, 9-Б клас).

20. «Вибір майбутньої професії» (випускниця нашої школи Смирнова Катерина Євгенівна, 10-А клас).

21. «Практичне застосування шкільних знань у повсякденному житті» (Сулима Андрій Миколайович, 11-А, 11-Б класи).

22. «Психологічна допомога та перша медична допомога» (Валентин Миколайович, 11-А , 11-Б класи).

Сподіваємося, що і діти, і батьки отримали багато яскравих вражень, свіжих емоцій та задоволення від спілкування.

/Files/images/Батьки 2015.jpg