День батьківського самоврядування - 2014

Уже 3-ій рік поспіль в СЗШ № 158 проводиться День батьківського та громадського самоврядування. День, коли батьки мають змогу виступити в ролі педагогів, відчувши на собі всі переваги й недоліки вчительської професії. Діти дуже люблять і завжди чекають цей день, адже розклад уроків змінюється залежно від професій «нових» вчителів. Адміністрація школи запрошує батьків, представників громадськості, щоб вони поділилися цікавими ідеями та знаннями. Батьки із задоволенням розповідають учням секрети своїх професій. Школярі уважно слухають своїх «нових вчителів» та ставлять питання, які їх цікавлять.

У Дні батьківського та громадського самоврядування, який проходив 12 грудня 2014 р., взяли участь 17 чоловік, серед яких були батьки, дідусі, родичі та знайомі учнів та вчителів. «Нові» вчителі креативно підійшли до підготовки уроків і зробили їх незабутніми:

1-А клас – Ратушна Жанна Олексіївна («Як хліб на стіл прийшов»);

1-А клас – Сластьон Роман Миколайович («Агрохімія – захистимо рослини»);

1-Б клас – Шичінов Андрій Вікторович («Нелегка професія шахтаря»);

2-А клас – Самольотова Марина Вікторівна («Секрети газетної журналістики»);

2-Б клас – Батрак Володимир Петрович («Лікар – це покликання»);

3-А клас – Платонов Сергій Борисович («Один робочий день із життя міліціонера»);

3-Б клас - Котляров Сергій Володимирович та Ольга Григорівна (Робота слюсаря-випробовувача на заводі ім. Антонова);

4-А клас – Пантюхови Наталія Федорівна та Андрій Юрійович («Терапевтичні казки»);

4- Б клас - Грільберг Людмила Василівна (Робота керівника об’єднання охорони праці);

5-А клас – Тютюнник Юлія Володимирівна ( «Будьмо волонтерами!»);

6-Б клас – Гребенович Д.М. (Робота дільничого міліціонера);

7-А клас – Щербіна Олена Станіславівна («Чарівний світ бухгалтерії»);

8-А клас – Майнін Є.І. («За що воюють українці в АТО?»);

9-А клас – Якубівська Антоніна Олексіївна («Історія метрополітену»);

11- А клас – Мурашко Світлана Миколаївна («Шити – це модно!»).

Дякуємо всім батькам за допомогу адміністрації та педагогічному колективу школи у створенні школи соціального успіху!

/Files/images/Батьки 2014.jpg