• Батькам

День батьківського та громадського самоврядування - 2016

Небайдужість – це одна з визначних характеристик людини. А досягти успіху без співпраці з іншими людьми неможливо. Саме тому п‘ятий рік поспіль в школі проходить День батьківського та громадського самоврядування. Діти дуже люблять і завжди чекають на цей день, адже розклад уроків змінюється залежно від професій «нових вчителів».

Так і 15 грудня 2016 р. учні школи, окрім традиційних уроків, мали змогу ознайомитися з різними видами діяльності. Школярі із задоволенням слухали батьків, запрошених гостей, а також виконували завдання та ставили цікаві запитання. Усі учасники Дня батьківського самоврядування отримали подяку від директора школи Гондюл І.Л.

Тематика уроків була досить різноманітною:

1-Б клас – урок-релакс «Чарівні олівці» (Щукіна Наталія Анатоліївна та Сукало Надія Андріївна).

1-Г клас – «Цікаві вправи для оченят» (Пилипчук Марина Василівна, Розумова Тетяна Сергіївна).

2-А клас – Святкування Нового року в різних країнах світу. Творча робота «Символ Нового року – 2017» (Васильєва Надія Сергіївна)

2-Б клас – Професія масажиста-косметолога (Кравченко Наталія Анатоліївна).

3-А клас – «Наші улюбленці. Секрети кінології» (Єрьоміна Лілія Ігорівна) та «Інформаційні технології. Основи передачі даних» (Хом’як Ігор Васильович)

3-Б клас – Професія – лікар (Лисяк Тетяна Вікторівна)

3-В клас – «Світ професій» (Животова Тетяна Юріївна)

4-А клас – «Подорож світом» (Литвин Євгеній Іванович) та «Як працює мобільний телефон?» (Тарасов Олег Анатолійович)

4-Б клас – «Інтернет. Його можливості» (Кольоса Сергій Олександрович)

6-А клас - «Як працює Інтернет?» (Тарасов Олег Анатолійович)

7-А клас – «Музика в моєму житті» (Житньок Станіслав Володимирович) та «Стиль – це епоха, стиль – це людина» ( Швіндт Яна Миколаївна)

8-А та 8-Б класи – Народний музичний інструмент – бандура (Павленко Тетяна)

9-А клас – «Радіаційно-ядерні технології в медицині» (Щербіна Олег Володимирович)

9-Б клас – Тренінг «Символічний конфлікт в комунікаційному процесі» (Жук Яна Дмитрівна), «Мій шлях в професію» (Олена Поліщук, представник благодійного фонду «Школа майбутнього», менеджер по комунікації, з учасниками фудкорту у Ulichnaya eda).

9-А та 10 – А класи – «Секрети маркетингу» (Гурська Катерина, AEROPLAN magazine, директор).

У народі кажуть, що квітка завжди тендітна й ніжна. Такою є ініціатива, її можна швидко загубити.

Дякуємо всім ініціативних, успішних та небайдужих батьків та запрошених гостей)))

/Files/images/Батьки 2016.jpg